Забагато емоцій! У Зеленського випалили – дуже потрібно. Країна гуде: “ні безпеки, ні процвітання”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Дмитро Кулеба вважає, що Україні необхідний діалог з Росією для будівництва подальшої стратегії. Втім, на його думку, українське суспільство поки не готове до цього.

Міністр наголосив: Україні не втекти від географії й українцям потрібно це розуміти. Про це Дмитро Кулеба розповів під час конференції “Дипломатія-2021”.

“У суспільстві забагато емоцій, щоби говорити про Росію. Тому будь-хто, хто говоритиме про це, буде замаркований як зрадник чи як фанатик. Але ця розмова дуже потрібна”, – сказав міністр.

За словами глави МЗС, без стратегії щодо Росії не буде “ні безпеки, ні процвітання України”.

Зауважимо, що 11 грудня Росія опублікувала оновлений список осіб з України, проти яких вводить санкції. Серед них опинилися спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, його перший заступник Руслан Стефанчук, а також кілька депутатів від “Слуги народу”.

До цього російський уряд вводив обмеження проти п’ятого президента Петра Порошенка, ексголови партії “Голос” Святослава Вакарчука та інших.

Цікаво, що на початку вересня президент Зеленський розповів, що його діалог з Путіним призвів до перемир’я Стосунків нема, а діалог є, – Зеленський про відносини з Росією та Путіним на Донбасі, а також до обміну полоненими. Водночас він заявив, що не може назвати відносинами те, що відбувається між Україною і Росією.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий