Знайомий сантехнік підказав цікаву хитрість, як привести унітаз в порядок за 7-8 хвилин

Інше...

Пенсіонерка поділилася порадою від сантехніка, як швидко і без хімії позбутися від нальоту в унітазі.

Літня жінка зізнається, що в поважному віці вже втомилася стежити за ідеальною чистотою унітазу, гості приходять рідко, а самій милуватися блиском унітазу ярого бажання немає.

Але якось раз в гості до неї навідався старий знайомий-сантехнік. Побачивши наліт на унітазі той почав вичитувати господиню і дивуватися такому запущеному стану санвузла. Жінка жартома нагадала знайомому, що сантехнік тут він, так нехай і розповість, як від цих плям позбутися. Але почути у відповідь такого вона зовсім не очікувала.

Замість звичних засобів побутової хімії, сантехнік настійно рекомендував залити унітаз окропом. На перший погляд, порада абсурдна, адже окріп і кераміка – речі несумісні. Але чоловік продовжував наполягати на своєму.

Сантехнік вирішив наочно продемонструвати господині свій метод. Поки пенсіонерка ставила чайник, чоловік приготував суміш з двох ложок соди і такої ж кількості солі. Потім велів перелити в відро півтора літра окропу, в ньому розвести суху суміш. Готовий розчин чоловік миттю відправив в унітаз і заявив, що необхідно почекати близько 8 хвилин. По закінченню часу залишилося тільки пройтися по стінках унітазу йоржиком.

Результат вкрай здивував господиню квартири. Унітаз сяяв і блищав як новий. А чоловік дав цьому просте пояснення: якщо протирати унітаз остиглим солоним розчином – такої чистоти не добитися, але коли температура води перевищує 80 градусів, разом з сіллю і содою наліт роз’їдає моментально.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий