Кадрові зміни: Верховна Рада відправила у відставку міністра з питань ветеранів Бесараба “за власним бажанням”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Верховна Рада пішла на зустріч побажанням Сергія Бесараба і відправила його у відставку з посади міністра у справах ветеранів. За відповідну постанову проголосував 251 народний депутат. Сергій Бессараб при цьому в залі Верховної Ради не був присутній.

Бессараб займав зазначену посаду з 4 березня 2020 року. Крім того, з 2002 по 2007 рік він був начальником штабу – першим заступником командувача армійського корпусу Північного оперативного командування. З 2005 року Бессараб був начальником Територіального управління “Північ”.

З травня 2007 року він обіймав посаду командира 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ, а також був начальником Дніпропетровського гарнізону. З 2012-2015 Бессараб був першим заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ. З 2015 року по 2019 він обіймав посаду заступника начальника Генштабу Збройних сил України.

Глава парламенту Дмитро Разумков дав доручення профільним комітетам розглянути питання їх звільнення вранці, 16 грудня.

Ходять чутки, що Міністром у справах Ветеранів України незабаром призначать Юлію Анатоліївну Лапутіну, генерал-майора Служби безпеки України, яка сьогодні є заступницею начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки СБУ (з 2014).

Нагадуємо:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий