“Львівводоканал” купив у франківської фірми бульдозер, але не отримав його

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Франківський підприємець поверне “Львівводоканалу” 130 тисяч гривень.

Господарський суд Івано-Франківської області стягнув з  підприємця з реєстрацією у місті Івано-Франківську на користь Львівського міського комунального підприємства “Львівводоканал” 130 000 гривень заборгованості – передоплати за непоставлений товар, інформує “Галка”.

Суд встановив, що Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал” та фізична особа-підприємець уклали договір про закупівлю бульдозера Т-130 вартістю 260 000 гривень, що був у вжитку.

Виконуючи умови договору, комунальне підприємство перерахувало на рахунок підприємця 130 000 гривень – передоплату у розмірі 50% від загальної вартості товару. Проте, в порушення умов договору підприємець не поставив замовнику товар – бульдозер Т-130.

Суд вважає, що за таких обставин, стягненню з підприємця в судовому порядку підлягають 130 000 гривень неповернутої попередньої оплати.

Детальніше з текстом рішення  Господарського суду Івано-Франківської області у справі №909/904/20 можна ознайомитись у ЄДРСР: http://reestr.court.gov.ua/Review/93370967


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий