Львів’ян та мешканців Львівщини закликають купувати лише законно зрізані ялинки

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Поліцейські Львівщини спільно із співробітниками Управління патрульної поліції Львівської області, а також працівниками обласної Держекоінспекції та Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства проводитимуть комплексні заходи з метою запобігання незаконного вирубування та продажу новорічних дерев.

Про це повідомляє поліція Львівщини.

Зокрема, у грудні 2020 – січні 2021 років правоохоронці проводитимуть комплексні рейдові перевірки для посилення охорони лісових насаджень та запобіганню незаконних рубок хвойних (новорічних) дерев, під час яких мобільні групи виявлятимуть факти та встановлюватимуть осіб, причетних до незаконних порубок, а також перевірятимуть документи на право перевезення та реалізації зрізаних ялинок.

Зловмисники, причетні до незаконних рубок, будуть притягуватись до передбаченої законодавством відповідальності. Окрім того, правоохоронці здійснюватимуть постійний контроль за дотримання правил торгівлі ялинками у Львові та в інших населених пунктах області.

Також працюватиме так звана «гаряча лінія», на яку громадяни зможуть повідомляти про виявлені ними факти незаконної торгівлі або незаконних рубок новорічних дерев. Окрім того, такі повідомлення можна надавати на оперативну лінію 102.

Як і в минулі роки, органи місцеві адміністрації визначатимуть спеціальні місця, де здійснюватиметься торгівля ялинками. Реалізатори повинні мати відповідні документи на продукцію, окрім того, усі дерева повинні бути чипованими.

Правоохоронці Львівщини закликають мешканців купувати лише законно зрізані ялинки.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий