Меблі та інвентар отримала Білоцерківська лікарня №2 від благодійників

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Гуманітарна допомога у вигляді меблів для лікарень та інвентарю надійшла від німецької благодійної організації «Хоф Шлютер».

Меблі та інвентар отримала Білоцерківська лікарня №2 від благодійників - лікарня, гуманітарна допомога, благодійна допомога - 131361096 1023862568134202 582968247740675618 n

Про це написав на своїй фейсбук-сторінці Микола Дашкевич, директор благодійної організації «Друзі – дітям Чорнобиля»:

«Черговий вантаж з меблями надійшов в лікарню N 2…Знову порадувала організація «Хоф Шлютер». Дякуємо Андре Новотні і Вальтеру Бек за постійну допомогу нашому місту. Хай Господь Бог оберігає Вас і Ваші родини!»

Зауважимо, багато років поспіль Біла Церква отримує гуманітарну допомогу від німецької благодійної організації «Хоф Шлютер». Так, попередня допомога надійшла у листопаді. Тоді було передано медичні гідравлічні ліжка (40 штук), 48 приліжкових тумбочок, 80 нових подушок тощо.

Довідково:

Благодійна організація «Хоф Шлютер», засновником та очільником якої є Петер Новотні, вже більше 20 років надає допомогу Білій Церкві. Завдяки цій допомозі було проведено ремонти та встановлено сучасне обладнання в ряді відділень міських лікарень, оновлені меблі та інвентар. 

Фото – Микола Дашкевич

Читайте також, як Ізраїль залучить українських вчених для розробки вакцини від COVID-19.

“Погляд” інформував, що МОЗ планує прив’язати мінімальну зарплату медиків до прожиткового мінімуму.

Щоб бути першим у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу, переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд
Київщина – Інформаційна Агенція».

Підписуйтесь у фейсбуці на Погляд Київщина і дивіться на YouTube.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий