Медсестра з Харкова: “Я не боюсь, уже втрачати нічого. 3200 грн — це вже не втрата. Вчора вони прийняли бюджет. На медицину не додали, навіть урізали.”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

На майдан Конституції у Харкові вийшла медсестра з плакатом “Медикам — гідні оклади”.

Як повідомив кореспондент Суспільного, протестує медсестра гінекологічного відділення Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Наталія Зав’ялова.

Вона вимагає підвищення зарплат медпрацівникам. Сама отримує до чотирьох тисяч гривень на місяць.


“Моя ставка — 3,2 тисячі… Так отримує весь наш Інститут. Я вважаю, це жахливо. Ми навіть не отримуємо доплати, нам обіцяли три тисячі виплачувати кожного місяця, хоча б до грудня. Проте нічого ми не отримали”, — розповіла медсестра.

Акцією протесту жінка хоче привернути увагу влади.

“Я не боюсь, уже втрачати нічого. 3200 грн — це вже не втрата. Вчора вони прийняли бюджет. На медицину не додали, навіть урізали. Моє звернення до президента України Володимира Зеленського. Хай він перегляне, хай він поговорить зі Степановим — він пропонує гарний бюджет, яких хоч трішки допоможе медицині”, — сказала Зав’ялова.

“Ми як нижча ланка. Навіть двірник, я нічого не хочу сказати — це теж праця — проте він отримує більше, ніж медпрацівник. Ми навіть уже готові об’являти голодування на робочих місцях, звісно, що ми не можемо покинути наших пацієнтів. Ми обирали це покликання”, — каже медсестра.

Акції протесту медпрацівників 16 грудня проходять у різних містах України.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий