На дорогах Львівщини встановлять ще 29 камер для фіксації порушень ПДР

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Наступного року на дорогах області планують встановити ще 29 комплексів для фіксування порушень правил дорожнього руху. Про це сьогодні під час звіту про виконання програми «Велике будівництво» на Львівщині розповів заступник керівника Служби автодоріг Львівщини Руслан Станіщук, пише Твоє місто.

«Ніщо так не стимулює до безпеки руху на дорогах, як штрафи, тому у Львівській області наступного року плануємо встановити ще 29 камер, які фіксуватимуть порушення ПДР. Цього року встановили 3 такі комплекси», – зазначив Руслан Станіщук.

У службі автомобільних доріг Львівщини Тvoemisto.tv повідомили, що окрім дороги Київ – Чоп, такі комплекси встановлять ще на ділянках підвищеної аварійності автомобільних доріг Західний обхід міста Львова, М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська, М-10 Львів – Краковець, М-11 Львів – Шегині. Також на під’їздах до міста Львова та Н-17 Львів – Радехів – Луцьк.

«У порівнянні з іншими областями, на дорогах Львівської області заплановано встановити найбільше камер фото-відеофіксації», – зазначили у Службі автодоріг Львівщини.

Нагадаємо, перші три комплекси автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху встановила Служба автомобільних доріг Львівщини. Одна система у тестовому режимі працює на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп у місті Буськ і дві – у селі Солонка. На підставі зафіксованого порушення формуватимуть адмінпостанови від імені департаменту патрульної поліції і з платіжними реквізитами для оплати штрафу. Також в МВС обіцяють запустити на дорогах «фантомні патрулі».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий