Поліція встановила підозрювану у смерті бібліотекарки на Львівщині

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У середу, 16 грудня слідчі встановили підозрювану в смерті бібліотекарки на Львівщині. Правоохоронці встановили, що витік продуктів згоряння, якими отруїлась жінка, стався через самовільне поновлення подачі газу до несправного опалювального пристрою (печі) у приміщенні бібліотеки, самовільне відключення сигналізатора мікроконцентрації чадного газу, не забезпечення належного технічного стану димових і вентиляційних каналів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

“14 грудня 2018 року у приміщенні бібліотеки, розташованої в одному з сіл Миколаїського району, загинула бібліотекарка – 57-річна місцева мешканка. Працівниця опалювала робоче місце за допомогою кахельної печі, до якої підведено газ, як встановили медики, її смерть під час виконання трудових обов’язків, настала внаслідок отруєння продуктами згоряння (оксидом вуглецю).” – встановили слідчі Миколаївського відділення поліції.

У рамках досудового розслідування були призначені комплексна комісійна судова пожежно-технічна експертиза, а також інженерно-технічна експертиза з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

За висновками експертів, причиною витоку продуктів згоряння стало самовільне поновлення подачі газу до несправного опалювального пристрою (печі) у приміщенні бібліотеки, а також самовільне відключення сигналізатора мікроконцентрації чадного газу.

 Це стало можливим через недотримання нормативно-технічних вимог та невиконання своїх посадових обов’язків службовою особою Миколаївської централізованої бібліотечної системи, відповідальною за охорону праці та справність газового обладнання – 48-річною мешканкою райцентру.

Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Золочівської місцевої прокуратури, повідомили завідуючій відділом про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.271 (Порушення вимог законодавства про охорону праці) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання – виправні роботи на строк до двох років або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до семи років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого.

Досудове розслідування триває.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий