Скандал! Сталось немислиме – Порошенка привселюдно злили: Звіробій не чекала, згадали все. Ганьба – “ЄС” в ауті

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Перерва в Раді нардепи Порошенка використовують цікаво. Під Держбюро розслідувань міньйони “Євросолідарності” влаштували акцію на підтримку Тетяни Чорновол, яку туди викликали на допит для вручення підозри щодо подій 2013 року. Її, нагадаємо, звинувачують в умисному вбивстві під час нападу на офіс “Партії регіонів”.

Такими словами почали своє повідомлення в телеграм-каналі KlymenkoTime.

Склад учасників мітингу і спікерів рясніє відомими прізвищами. Приїхав Порошенко, В’ятрович, Федина, Ар’єв, Герасимов і навіть Турчинов.

В принципі, нового під час своїх виступів перед мітингувальниками сказали трохи. “Гетьман” сказав, що справа проти Чорновол ініційована з метою не допустити її в Раду, тому що вона балотується в парламент від “Євросолідарності”, мабуть поплутавши з Марусею Звіробій. Але така нестиковка мітингувальників не збентежила. Кричать “ганьба!”.

Ну і ще з цікавого Порошенко повідомив, що Чорновол – це символ України. Як вам такий символ?

У свою чергу в телеграм-каналі Легитимний live також не обійшли стороною цю подію.

Петро Порошенко разом з депутатами «Європейської солідарності» виступив на підтримку Тетяни Чорновол, обвинуваченої у вбивстві працівника Партії регіонів на Донбасі. Петя заспівав свою улюблену пісню про «реванш» Зеленського, якого він назвав втіленням корупції чинної влади, а Тетяну Чорновол – символом нової України. Звичайно, до Зеленського величезна кількість питань, але коли їх озвучує людина, якого значна більшість громадян вважають страшенним корупціонером, звучить це смішно. А «символізм» його України в свободі нацьковувати натовп на вбивство політичних опонентів – подвійно безглуздо. Бо такий підхід несумісний з «європейським майбутнім», за яке Порошенко і Ко на словах так ратують. До речі, підозру Чорновол в результаті вручили – її звинувачують в умисному вбивстві.

У телеграм-каналі VESTI нагадали екс-президенту України Петру Порошенкові про те, що саме при його владі було багато корупційних та інших скандалів.

А у Тетяни Чорновол справи, мабуть, і справді кепські.

Вчора ми задавалися питанням, чи впряжеться Порошенко за “одного з найактивніших учасників Майдану”? Відповідь дала фракція “ЄС”, яка натовпом вийшла до трибуни, а Микола Княжицький почав ридма, порвавши зв’язки штовхати пафосну промову про те, що “з нормального суспільства, ми перетворюємося в дикунів при владі Зеленського”.

Страшно уявити, в кого ми перетворилися за минулої влади, якщо тільки зараз піднімаємося до рівня дикунів. Нормальне суспільство на думку Княжицького, це спалювати людей, кошмарити бізнес руками ручних бандформувань, піднімати тарифи за вказівкою з-за океану, ділити країну на правильних і не правильних українців, торгувати з країною-агресором, наживатися на війні, продаючи “картонні” бронежилети і так далі.

Підсумовуючи вищесказане варто відзначити повідомлення в телеграм-каналі “Крокодил”, в якому вказали, що всі слова про Майдан від представників попередньої влади це ніщо інше як просто замилювання очей.

Зауважте як вони намагаються замилити очі. Пишуть про гранати і газ, але ні слова про реальну фабулу справи – підпалив офісу Партії Регіонів, після якого згорів технічний працівник. Парубій, яке відношення побиття і стрілянина мають до підпалів? Маніпулятори хренові. Протягом усього цього часу ви прикривали вбивства, злодійство і корупцію удаваною патріотизмом, від якого всіх вже нудить.

Ви горе для цієї країни, не герої. У глибині душі ви знаєте, що Чорновол винна, але все одно намагаєтеся захистити її, так як на черзі будуть розкривати ваші злочини. Так, можливо не при цій владі, але ви відповісте за все, що зробили з Україною.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий