Сталося те, чого я аж ніяк не очікувала – моя рідна сестра, яка живе в тому місті, де і Тарас, повідомила мені, що він – одружений чоловік і що у нього є двоє дітей. Я не могла повірити, я не вірила своїй рідній сестрі. Думала, що вона мене обманює, але виявилося, що все, що вона мені сказала, було правдою. Я тоді просто не знала, як все це пережити

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Я працюю у великій фірмі з продажу будівельних матеріалів. Кілька років тому я поїхала на конференцію і там познайомилася з Тарасом. У нас було багато спільних проектів по роботі, то ж ми почали активно спілкуватися.

А потім наше спілкування набуло більш особистого характеру. Чомусь ми не питали один в одного про наших рідних, так як нам було приємніше говорити тільки про нас. Він говорив, що не зможе жити без мене, не може без мене взагалі. Я вірила йому, тому що це було правдою. Так ми зустрілися з ним тільки три рази під час його відрядження до нашого міста, потім він поїхав. До речі, в тому місті, де він живе, я народилася, дитинство провела там.

Ми з ним спілкувалися щодня, вдень і вночі він мені дзвонив і писав, я любила його з кожним днем ​​все сильніше і сильніше. Ми любили так сильно один одного – більше, ніж життя. Потім сталося те, чого я аж ніяк не очікувала: мені повідомили, тобто моя рідна сестра, яка живе в тому місті, де він, повідомила, що він – одружений чоловік і що у нього є двоє дітей.

Я була ошелешена, не могла повірити, не вірила своїй рідній сестрі. Думала, що вона мене обманює, але виявилося, що все, що вона мені сказала, було правдою. Я тоді просто не знала, як все це пережити. Знаєте, що найгірше? Це те, що він це заперечував, але потім все ж визнав і сказав, що не живе зі своєю дружиною, але дітей бачить час від часу. Я любила його і не могла всього цього витримати.

Потім я сказала, що я не можу так, щоб він більше не телефонував мені. Він дзвонити не переставав, і я поміняла свій номер. Як не знаю, але після двох місяців тихого, але нестерпного життя без нього, він знайшов мій номер і подзвонив. Сказав, що не може без мене жити. Я дуже хотіла знову побігти до нього, але не могла, тому що знала, що це буде неправильно.

Він мені знову дзвонив, писав, говорив, що хоче зі мною одружитися, а я не могла, тому що у нас в родині так не прийнято. Я знала: якщо я буду з ним, я ніколи не побачу свою сім’ю, його дружина буде проклинати мене. Я відмовлялася. Він говорив мені, щоб я народила йому дочку – він завжди хотів дівчинку, схожу на мене, хотів жити зі мною, хотів, щоб ми одружилися.

Потім я поїхала в його місто з подругами у відпустку. Я з ним тоді зустрілася – і це було незабутньо. Коли відпустка закінчилася, і я приїхала в своє місто, ми спілкувалися по телефону, писали повідомлення.

А потім мені написала його дружина. Згідно із законом вони були одружені, але не жили разом вже два роки. Вона написала мені такі слова, що я не знала, що їй відповісти. Просто відповіла: скажи чоловікові, щоб не дзвонив мені сам, залиште мене всі в спокої.

Вона сказала, що вони все ще живуть разом, що він від них нікуди не йшов, що він буде з ними завжди, а зі мною він просто розважається. Ось так я зрозуміла, що вона боїться втратити його назавжди. Я зрозуміла, що я роблю велику помилку і що я повинна негайно перестати спілкуватися з ним. Природно, я все це сказала йому, але він не міг і не хотів, щоб я залишала його, але інакше я не могла і залишила.

Зараз ми не спілкуємося, але він мені дзвонить, просить, щоб я була з ним, щоб я вийшла за нього заміж, щоб народила йому дочку. Я всього цього сама дуже сильно хочу, але я боюся Бога і не можу, щоб його діти росли без батька.

Він недавно написав мені, що любить мене і запитав, чи люблю я його. Я вперше в житті відповіла “ні” і тоді він запитав, як йому повернути мою любов.

Я не знаю, що мені відповісти, тому що я його люблю більше життя, але зараз я думаю про його дітей. Мені погано, дуже погано, я хочу, щоб він мене забув, а я сама як-небудь проживу без нього. Все-таки у нього є діти, він повинен про них думати в першу чергу.

Але він каже, що не хоче жити з дружиною, а хоче жити зі мною. А дітей він не кине, для них він і далі залишається батьком. А що мені робити? Повірити чи втікати?

Фото ілюстративне – pinterest.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий