Тільки що! Чорновол в паніці – далі суд, Порошенко в шоці. Це кінець – українці не чекали. Скандал набирає обертів

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Слідчі територіального управління ДБР в Києві завершили досудове розслідування кримінального провадження за підозрою в скоєнні злочину проти народного депутата України VIII скликання Тетяни Чорновол.

Про це в середу, 16 грудня, повідомляє прес-служба відомства.

За результатами попереднього розслідування екс-нардеп звинувачується в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, скоєного за попередньою змовою способом, небезпечним для життя громадян (п.п. 5, 12 ч. 2 ст. 115 КК України).

“За даними попереднього розслідування 18 лютого 2014 року підозрювана керувала діями групи осіб і безпосередньо брала участь в підпалі будинку в центрі Києва на вулиці Липській, де знаходився офіс однієї з політичних партій. У результаті пожежі загинув чоловік 1948 року народження, народження який знаходився в приміщенні партійного офісу “, – резюмують в прес-релізі ДБР.

На даний момент сторона захисту ознайомилася з усіма матеріалами кримінального виробництва.

Обвинувальний акт направлено до суду відповідно до вимог статті 291 КПК України.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Київської області. Оперативний супровід – Головне оперативне управління Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, що раніше в телеграм-каналі Шептун відзначили, що екс-президент України Петро Порошенко під час мітингу біля ДБР заявив про те, що Тетяну Чорновол потрібно представити до ордена.

Виявляється, у нас в країні вбивці повинні нагороджуватися орденами. Такої думки дотримується Порошенко. За його словами, “за участь в Революції Гідності в тій ролі, яку зіграла Тетяна Чорновол, будуть давати ордена”, а слідчий, який “це підписав буде за це відповідати” перед усім світом. Звучить як загроза, а за неї можна отримати і кримінальну відповідальність.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий