У ці хвилини! Тарута випалив – Коболєв в ауті, привселюдно “знищив”. Гучний скандал – не зробили нічого

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Днями з’явилася інформація, що колишній топ-менеджер “Нафтогазу” Юрія Вітренко може отримати посаду міністра енергетики в уряді Дениса Шмигаля. Можливе призначення Вітренка прокоментував народний депутат від партії “Батьківщина” Сергій Тарута. Зокрема він нагадав про те, що саме Вітренко лобіював підвищення цін на газ для населення при відсутності на це економічних підстав.

Про це у коментарі УНН розповів народний депутат від фракції “Батьківщина” Сергій Тарута.

“Пан Вітренко і пан Коболєв (Андрій Коболєв, голова правління НАК “Нафтогаз України” — ред.), при якому Вітренко працював у “Нафтогазі“, робили все для того, щоб ціна газу була якомога дорожчою для населення України. Замість того, щоб її робити якомога меншою, безумовно, на ринкових умовах, вони їздили по Америці, розказували МВФ про те, що у нас вартість газу для населення є низькою. Тільки забували казати, що у нас пенсії і зарплати набагато нижчі, ніж у американців. Забували казати, що ми маємо колосальні об’єми газу, але його не видобуваємо, а залежимо від РФ. Пан Вітренко разом з Коболєвим нічого не зробили для того, щоб ми не залежали від Росії”, — каже Тарута.

Коментуючи спробу призначити Вітренка міністром енергетики, Тарута зауважив, що не буде за нього голосувати у ВР.

“Я не буду підтримувати такого міністра. Зокрема тому, що я проти того, щоб населення України платило непомірні ціни за газ”, — пояснив нардеп.

Варто зазначити, що народний депутат від партії “Слуга народу” Євген Шевченко також скептично поставився до ймовірного призначення до уряду Юрія Вітренка.

Про це в своєму Telegram повідомив народний депутат Євген Шевченко

“Кандидатуру Юрія Вітренка на посаду першого віце-прем’єра він же міністр енергетики підтримаю тільки після підписання кандидатом зобов’язань щодо зниження тарифів для населення.

За його риторики вже можна зрозуміти антисоціальну ринкову політику, щодо громадян України”, – повідомив Шевченко.

На його переконання, кожен нардеп повинен особисто відповідати перед виборцями за кадрові голосування.

“Ідіть працювати на олігархів – у самих олігархів, досить працювати для олігархів на державних посадах”, – підсумував Шевченко.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий