15 років! В ці хвилин – Порошенко приголомшений, шалений вирок. Почалось, країну лихоманить. Переворот

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Друзі, вчора любителі шоколаду зібрали цілий мітинг під ДБР для підтримки Тані Чорновол, пише політичний блогер та юрист Михайло Шнайдер.

Шоу звісно було яскравим, але давайте по фактах.

15 грудня проти Тетяни Чорновол затвердили обвинувальний акт, в якому йдеться про те, що 18 лютого 2014 року “Під час здійснення масових безладів” вона домовилася з “Невстановленими в даний час слідством особами” про захоплення і підпал будинку офісу “Партії Регіонів”.

У ДБР говорять про те, що нібито Чорновол і ці особи знали про те, що в будівлі знаходяться Люди. В результаті чого загинула одна людина, яка перебувала в тому самому приміщенні. Таким чином стверджується, що її дії можуть бути кваліфіковані як умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб. Санкція відповідної статті кримінального кодексу України передбачає від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Друзья, вчера любители шоколада собрали целый митинг под ДБР в поддержку Тани Чорновол.
Шоу вышло конечно ярким, но…

Опубліковано Mihail Shnayder Середа, 16 грудня 2020 р.

А тепер давайте говорити максимально відверто.

Обвинувальний акт проти Чорновол залишає безліч питань.
З одного боку, дійсно, в той день в 2014 році в будівлі “Партії Регіонів” в результаті пожежі загинув чоловік.

Але як слідство може довести, що ця смерть наступила в результаті її дій? Що це за невстановлені особи, які брали участь в заподіянні смерті тієї людини?

Потрібні чіткі і конкретні відповіді на ці питання. Адже в будь-якій цивілізованій країні існує просте правило – якщо є насильницька смерть людини, значить, повинна бути відповідальність того, хто винен у заподіянні цієї смерті. Це повинні вирішувати не в телестудіях і не на вулиці, а виключно в суді чітко дотримуючись букви закону. Але при цьому звинувачення повинні базуватися на ФАКТАХ, а не на припущеннях і мати належні докази.

Чи є зараз достатні докази у цій справі – ми зможемо побачити тільки в суді.


Також слід розуміти, що звинувачення проти Тетяни Чорновол не є звинуваченням проти Майдану і НЕ МОЖЕ інтерпретуватися як суд проти Майдану. Це фейк, який дуже вигідно поширювати всіляким шоколадолюбам і псевдопатріотам. Не можна ототожнювати національний протест з окремими політичними діячами. Дійсно, соратникам Тані зараз дуже зручно грати на цій темі і вдавати з себе захисників Майдану.

Ну а найсмішніше полягає в тому, що саме Петро Олексійович провів судову реформу і власноруч створив ДБР. А тепер його щось не влаштовує в результатах роботи його ж творіння. Чому ж зараз він і його друзі так голосно обурюються діяльністю ДБР і судів, які вони самі створювали і реформували?

Тепер кілька слів з приводу Татарова. Адже любителі шоколаду називають його причетним до цього обвинувачення.

Заступник керівника офісу президента відповідно до своєї посади НЕ МОЖЕ впливати на діяльність жодного з правоохоронних Органів. І його посада не передбачає можливості реального впливу на хід розслідування тих чи інших кримінальних справ. Татаров виконує виключно консультативно-дорадчі функції в рамках діяльності офісу Президента.

До речі, і Віталій Кличко висловився в підтримку Тані Чорновол в одній зі своїх публікацій. Але було б набагато коректніше, якби мер Києва приділяв міським справам хоча б половину тієї уваги, яку він приділяє пошуку можливостей для політичного піару.

Якщо у нього вже встигли “Втомитися” навіть нові стовпи на новому мосту, то це свідчить про те, що міськими справами мер займається набагато менше, ніж слід було б.

І на завершення хотілося б відзначити, що звинувачення Тетяни Чорновол виглядає досить сумнівно, наскільки це можна зрозуміти з оприлюдненою Інформації. Повну і чітку картину того, що ж насправді сталося в той день, ми зможемо побачити тільки в суді.

А самій Тані, зараз варто ставитися з особливою обережністю до тих, хто намагається захищати її і попутно піар. Адже чим гірше буде ситуація для самої Тані, тим краще буде для них.

І також важливо розуміти, що крапку в цій справі має поставити – СУД.

Якщо справа пуста, то вона дуже швидко розвалиться.
Тому зберігаємо спокій і чекаємо адекватного судового процесу.
І не забуваємо про те, що все у нас буде ДОБРЕ.
Все буде УКРАЇНА – резюмував Шнайдер

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий