Батько загиблого бійця з Франківщини пішов на фронт, трагічна історія родини змусить вас плакати: “Став інвалідом”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Родина з Франківщини втратила сина на війні. Про це розповіли у виданні “Голос України”.

Повідомляється, що в 2014 році на війні на Сході України загинув боєць «Правого Сектора», уродженець села Топорівці, Городеньківського району Степан Стефурак.


Хлопець разом з братом Василем відправився на фронт в зону АТО в 2014 році і служив за контрактом у Дебальцевому. Степан Стефурак загинув, коли їхав з товаришем на розвідку біля села Піски на Донбасі. Автомобіль потрапив під обстріл ворожої артилерії. Українські бійці намагалися втекти і виїхали на поле, де і підірвалися на міні.

Після цього батько загиблого бійця Степан Стефурак-старший також пішов на фронт. До вересня 2019 року служив в окремій гірничо-штурмовій бригаді. Під час бойових дій отримав поранення та ІІ групу інвалідності. Пізніше знову повернувся на передову. Однак чоловікові досі не присвоїли статус учасника бойових дій.

“Тепер за станом здоров’я присвоїли третю, але пенсії чоловік не отримує — через те, що досі не надійшли документи з військкомату. Напевно, через Америку пересилають. Статусу учасника бойових дій досі не має, хіба що на районному рівні визнання, щорічно виділяють 2000 грн і пільги на комунальні послуги ” – розповіла мама загиблого бійця Світлана Стефурак.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий