Ветерани продовжують військово-патріотичне виховання школярів

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

На Сумщині ветерани продовжують долучатися до військово-патріотичного виховання школярів та формування позитивного образусучасного захисника України у молодого покоління, повідомляє mva.gov.ua.

До Дня Збройних Сил України та Дня Сухопутних військ України, ветерани російсько-української війни Володимир Гейко, Микола Бордюгов та Артем Бондар провели уроки звитяги в 7, 10, 11-му класах Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Б.Д. Антоненка-Давидовича та 5-му класі Сумської ЗОШ І-ІІІ ст. №6.

на сумщині ветерани продовжують військово-патріотичне виховання школярів

Спираючись на власний бойовий досвід та користуючись методичними матеріалами Мінветеранів, ветерани говорили з учнями про етапи формування українського війська, про видатні військові особистості, про відродження боєздатності сучасної української армії та модернізацію ЗСУ під час російсько-української війни.

на сумщині ветерани продовжують військово-патріотичне виховання школярів

За вагомий внесок у розвиток патріотичного виховання дітей та формування у молоді позитивного образу сучасного захисника України, начальник Сумського відділу Мінветеранів Микола Бордюговов відзначив подякою ветерана АТО/ООС, учителя предмету «Захист України» Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Б.Д. Антоненка-Давидовича Володимира Гейка.

Нагадуємо:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий