Ветеран почав вирішувати проблеми з гласністю і самоврядуванням (ФОТО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Руслан Агібалов, новообраний депутат Харківської міськради від “Європейської солідарності”, а також ветеран бойових дій на Сході, відвідав засідання Постійної комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності.

На першому засіданні депутати обговорили план роботи комісії і звернення стосовно розробки регламенту міськради. “Для мене дуже важливо контролювати питання самоврядування і депутатської діяльності, адже вони становлять основу важливої реформи децентралізації і взагалі демократичного устрою” – пояснює нещодавно обраний нардеп.

Пан Агібалов ще у 2014 зголосився піти на війну добровольцем. За результатами недовгої підготовки, чоловіка призначили сапером у 17-ту окрему танкову бригаду, разом з якою Руслан і пройшов більшу частину бойового шляху.

Після демобілізації, Руслан повернувся додому і вступив до найбільшого регіонального об’єднання ветеранів – “Спілки ветеранів АТО”. Завдяки “Спілці”, чоловік зміг, зокрема, відправитися на безкоштовну реабілітацію до Литви. А невдовзі він разом з цілим десантом побратимів зміг пройти і у місцеві органи вади.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий