Вічна пам’ять! Відразу після смерті – син Кернеса не став мовчати: “Пішов переможцем”. Важко стримати сльози…

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Сьогодні, 17 грудня стало відомо про смерть переобраного мера Харкова Геннадія Кернеса. Рідні та друзі політика написали слова співчуття з приводу його смерті.

Його друг, бізнесмен Павло Фукс в своєму телеграм-каналі написав наступне:

“Сьогодні вночі зупинилося величезне, добре серце мого кращого друга Геннадія Кернеса. Наслідки коронавірусної інфекції дали серйозні ускладнення на роботі життєво важливих органів і систем його організму. Вічна пам’ять тобі, мій друг”, – написав Фукс в своєму телеграм-каналі в четвер вранці.

Кернес помер на 62-му році життя в берлінській клініці “Шаріте”.

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов підтвердив інформацію про смерть Кернеса і повідомив, що де і коли буде похований мер Харкова, поки не вирішено. “Не скажу зараз нічого ні про день похорону, ні про його місце – це питання ми будемо вирішувати в найближчі години”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

“Поки можу сказати єдине – я, як його друг, і вся його команда, ми разом будемо продовжувати справу Геннадія Адольфовича. Він заклав міцний фундамент відродження міста, а сам планував ще багато сил і часу віддати цій благородній меті. Але, до нашого спільного нещастю, життя розпорядилося інакше “, – додав Терехов.

Син мера Харкова Геннадія Кернеса Родіон Гайсинський заявив, що його батько був сильним і боровся до кінця, а з життя пішов переможцем.

Відповідний пост Гайсинський опублікував в Instagram.

“Live strong – жити сильним. Це був твій девіз по життю. Ти був найсильнішим і завжди боровся до кінця. Ти пішов з життя переможцем”, – написав Родіон.


Син Кернеса не повідомляє подробиць про майбутній похорон, однак як розповів “Стране” друг покійного Павло Фукс, вони відбудуться наступного тижня.

Також Гайсинський, який є не рідним сином Кернеса, а його пасинком, поділився спогадами з дитинства.

“У дитинстві я запитав чи можу я називати тебе татом? Ти відповів, що якщо це станеться, то ти будеш найщасливішою людиною на землі. Тоді я ще не розумів, що цим ти зробив мене найщасливішим сином. Я пишаюся тим, що ти мене виховав і зробив тим хто я є сьогодні “, – повідомив він.

За словами Родіона, біль втрати найближчої людини неможливо передати словами.

“Не було ні дня, щоб ми не бачилися або не спілкувалися по телефону, ти був моїм найкращим другом. Кентом, як ти говорив. Ти назавжди залишишся в моїй пам’яті як самий добрий, сильний і мудрий, ти знав вихід з будь-якої ситуації і ніколи не опускав руки. Людина з феноменальною пам’яттю, поглядом який зауважує кожну дрібницю. Зразок для наслідування, легенда. з тобою піде ціла епоха. Я люблю тебе, тату “, – написав Гайсинський.

Бізнесмен Павло Фукс розповів “Країні” про останні дні життя мера Харкова Геннадія Кернеса.

“Прикро, що ще два тижні тому, коли була сесія міськради, він був такий бадьорий і задоволений. Говорив” Молодці! “. У нього була нормальна мова, незважаючи на трубку в горлі.

Ми зраділи, що він піднісся, а потім через два дні нирки відмовили. Після цього лікарі сказали, що тепер тільки диво допоможе. Ми сподівалися на диво. Останній раз я розмовляв з ним три дні тому. Я вже відчував у його голосі якусь слабкість. Він говорив, що серце коліт і болить “, – розповів” Стране “Фукс.

Він також уточнив, що похорони Кернеса відбудуться наступного тижня.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий