В Україні призначено міністра агрополітики

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Очільником міністерства став
колишній голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та
кадастру Роман Лещенко.

В Україні призначено міністра агрополітики - міністр, Кабмін, Кабінет міністрів, Верховна Рада, агросектор - 17 mynystr
Фото: Держгокадастр

Про це стало
відомо під час трансляції пленарного засідання Верховної Ради України.

17 грудня «за» призначення Романа Лещенка міністром аграрної політики та продовольства України проголосували 242 депутати.

В Україні призначено міністра агрополітики - міністр, Кабмін, Кабінет міністрів, Верховна Рада, агросектор - photo5393373455484825854
Скрін трансляції пленарного засідання Верховної Ради України

Довідка. 32-річний міністр народився в селі Пеніжкове Христинівського району Черкаської області. Має повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та кваліфікацію магістра права (диплом магістра з відзнакою). Вільно володіє п’ятьма мовами (українською, англійською, іспанською, польською та російською) та захистив кандидатську дисертацію. Має дві монографії на фінансово-правову тематику.
У декларації за 2019 рік вказав, що у власності дружини є квартира в Києві площею 113,6 м2, житловий будинок у селі Нагірна, Жашківський район, Черкаської області, площею 41,1 м2 у власності юридичної особи ТОВ «Прогрес», бенефіціарним власником якого є також дружина. У автопарку родини три автівки Toyota Land Cruiser 150 2013 р.в. за 698137 грн, Volkswagen Tiguan 2013 р.в. за 358000 грн та RENAULT DUSTER 2019 р.в. за 523051 грн.
Також має корпоративні права в ТОВ «Прогрес» (вартість у грошовому вираженні 1050000 грн), ТОВ «Прогрес-Молоко» (вартість у грошовому вираженні 25000 грн) та ТОВ «Іллюмін» (вартість у грошовому вираженні 619249,42 грн).
Серед нематеріальних активів вказана монографія «Фінансово-правове регулювання офшорних механізмів».
Отримав 147820 грн заробітну плата за основним місцем роботи, 49273 грн заробітну плату за сумісництвом та 1264 грн як додаткове благо.

Відновити міністерство аграрної політики мають з наступного року. В 2019-му міністерства економічного розвитку та аграрної політики були об’єднані в одне для реалізації реформ, щодо приватизації держпідприємств та запровадження ринку сільгоспземель.

Як повідомляв «Погляд», вчора на пленарному засіданні Верховної Ради також мали розглянути відставку міністра екології, проте питання вирішили відкласти.

Нагадаємо, цьогоріч також було розділено Міністерство енергетики та захисту довкілля на два відомства, у «новій назві» воно проіснувало трохи більше півроку.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий