Газовики передали подарунки Снятинському психоневрологічному інтернату (ФОТО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прикарпатські газовики долучилися до акції «Миколай прийде до кожного». «Івано-Франківськгаз» передав подарунки Снятинському психоневрологічному інтернату.

В інтернаті проживає майже 120 чоловіків. У них обмежене коло спілкування, вони цілодобово перебувають у закладі. Тому морально підтримати людей, подарувати їм святковий настрій – головне завдання прикарпатських газовиків, інформує “Галка” з посиланням на АТ “Івано-Франківськгаз”.

«Звичайно, в умовах пандемії, ми не змогли поспілкуватися з підопічними інтернату, як це було раніше. Проте, сподіваємося, що передані подарунки, а це солодощі та телевізор, подарують позитивні емоції вихованцям інтернату. Адже від того, як ми ставимось до людей, які не можуть самостійно подбати про себе, значною мірою залежить їхнє самопочуття», – говорить голова об’єднаної профспілкової організації АТ «Івано-Франківськгаз» Антоніна Савенко.

«Івано-Франкіськгаз» опікується Снятинським психоневрологічним інтернатом четвертий рік поспіль. До того, понад 10 років компанія була куратором Снятинського дитячого будинку-інтернату, який припинив свою діяльність.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий