Зробити більше! Просто зараз – міністр випалив, гучна заява. Шмигаль в шоці – відставка. Зеленський втрутився

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Профільний міністр захисту навколишнього середовища Роман Абрамовський, розповів про деталі того як вирішив подати у відставку.

Про це повідомляє видання “Страна”.

Також він пояснив, чому вирішив подати у відставку, і розповів, як 16 грудня пройшла його зустріч з президентом і прем’єром.

“Ми зустрілися з прем’єром і президентом, проговорили ситуацію. Я написав заяву, тому що були претензії з приводу швидкості реформ. Мені дали можливість пояснити, чому так. Я завжди критично ставлюся до своїх дій і, оцінивши півроку, незважаючи на те, що пару місяців зайняло формування міністерства, запуск його роботи, я теж вважаю, що можна було зробити більше за цей час. Але є питання, які залежать не тільки від міністерства, є ще стейкхолдери (тобто зацікавлені сторони – Ред.). Ми намагаємося завжди обговорювати законопроекти з громадськістю, з тими, на кого вони буду впливати. Часто такі обговорення можуть відтягатися на кілька місяців “, – заявив міністр.

За його словами, таке пояснення влаштувало і президента і прем’єра.

“Ми домовилися, що будемо робити це разом. Допомагатиме прем’єр особисто і президент в межах своєї компетенції, також депутатський корпус своєю підтримкою на цьому наголосив. Думаю, що питання навколишнього середовища вийде на одну з перших шпальт”, – заявив Абрамовський.

Також Абрамовський додав, що особистого конфлікту з прем’єром у нього немає.


“Абсолютно неправда. Ніякого особистого конфлікту у нас немає. Напевно, концентрація прем’єра останні пару місяців була навколо бюджету і коронавірусу, тому, може, менше ми спілкувалися. Це правда, і я розумію, чому. Але конфлікту у нас ніякого немає”, – запевнив Абрамовський.

Також він сказав, що буде пропонувати Зеленському створити національний екологічний рада при президенті, щоб найважливіші питання щодо захисту навколишнього середовища виходили на рівень президента.

Відзначимо, що Верховна Рада зняла з порядку денного пленарного засідання питання про відставку міністра охорони навколишнього середовища і природних ресурсів Романа Абрамовського, оскільки профільний комітет звернувся з проханням дати додатковий час на вивчення цього питання.

Про це під час засідання парламенту повідомив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, повідомляє Укрінформ.

“У нас на порядку денному було ще питання про розгляд заяви про відставку міністра екології. Профільний комітет попросив дати додатковий час на вивчення цього питання та проведення всіх необхідних процедур з підготовки його до розгляду в залі. Тому є пропозиція сьогодні зняти його з порядку денного” , – сказав спікер.

Народні депутати погодилися з пропозицією.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий