Марині у спадок дісталася квартира, але там спокійно проживала її рідна сестра з дітьми, а Марина тим часом орендувала квартиру, платила за неї великі гроші. Сестра не думала з’їжджати, бо була впевнена, що сестра не виставить її за поріг. Та Марина відстояла своє, вона виселила сестру, не зважаючи на те, що їй жити ніде, а сама переїхала в свою квартиру. Тепер вся родина з нею не розмовляє, а я вважаю, що моя сусідка молодець, бо про неї ніхто не подумає

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

– Я вважаю, що моя сусідка Марина велика молодець. Вона змогла забрати те, що належить їй по праву, не зважаючи на те, що її засуджували рідні та друзі. Але вона повела себе добре. Ось, нещодавно таки вона вселилася нарешті в свою квартиру. Завезла матеріали, робітників, ремонт почала робити. Я проект бачила, який дизайнер їй зробив, справжня краса там буде. Марина обіцяла мені, що на новосілля запросить мене десь в квітні.

– Зрозуміло. Відсудила, значить, квартиру, виставила сестру рідну з двома малими дітьми, з немовлям на руках. І куди тепер вони поїхали, не знаєш? – запитала у мене подруга.

– Чесно кажучи, я зараз точно не знаю, де вона живе. Здається, говорили мені люди, що сестра до якоїсь своєї шкільної подруги з дітьми з’їхала, тимчасово наче.

– До подруги жити з двома дітьми? Ти серйозно? Адже це не вирішення проблеми з житлом зовсім. Ну тиждень, ну місяць у подруги вони поживуть. але хто ж їх більше буде терпіти в себе вдома цілу сім’ю? А далі вони будуть робити?

– Звідки я знаю? Сама нехай думає, але це не проблеми моєї сусідки Марини. Ти так говориш, ніби не погоджуєшся з Мариною. А вона, між іншим, не чуже щось взяла, а своє повернула, на що має вона повне право. Нерухомість, яку спритні родичі присвоїли собі. Треба було віддати своє сестрі, аби бути доброю для всіх? Марина теж вже не молода давно, по орендованих квартирах жити, ще й гроші за це платити. Їм з Миколою одружитися пора давно, дітей вже своїх мати.

– Все одно, не по-людськи якось вийшло зовсім. Сестру мені зараз її дуже шкода. У мене б совісті не вистачило виставити рідних людей, ще й з малими людьми, на вулицю.

– Угу. На то і розрахунок, мабуть, був у всієї рідні, що у Марини совісті не вистачить малих дітей на вулицю виставити. Не стане, мовляв, вона судитися зі своєю рідною сестрою. А тепер вся рідня на неї ображається. Ну ще б пак, в кінці кінців доведеться, мабуть, тіткам сестричку з дітьми до себе брати. Усі родичі тепер з Мариною не розмовляють, на телефонах в чорні списки внесли, таке пишуть в соцмережах. Наче діти якісь, але ж вони всі уже дорослі діти.

– Так, виходить, спадок свій відстояла справедливо вона, а сім’ю свою втратила.

– Ой, та прямо, “сім’я”, ага справжня! Якраз ця ситуація з квартирою і показала все, як воно є насправді, що там не сім’я, а клубок змій справжній. Всі до неї почали погано відноситися, як тільки вона перестала танцювати під їхню дудку. Не знаю, я в цій ситуації на боці своєї сусідки Марини. Якщо тобі належить щось по закону, а тим паче нерухомість, забирай собі. І нема чого постійно озиратися на своїх родичів і тих, “кому більше треба”, бо про тебе ніхто з них навіть не подумає, не згадає ніколи.

Виходить, що Марина змогла відстояти своє, що належить їй по праву, а родичі відвернулися від неї всі в один день.

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне – pixabay.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий