Минулої неділі Марія мила підлогу в супермаркеті, коли до зали увійшов її колишній чоловік. Орест, з гордо піднятою головою, вів за руку свою нову молоду та красиву дружину. Марія швидко відбігла за стійку, вона мріяла зустріти свого колишнього чоловіка багатою пані, щоб він пошкодував, що залишив її і захотів повернутися. Але не зі шваброю в руках, працюючи звичайною прибиральницею в магазині

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Марія зі своїм чоловіком прожила у шлюбі 8 років, але вийшла заміж вона дуже пізно, можна сказати, їй тоді було 35 років.

Чоловік Марії, Орест, вже один раз був одружений, мав сина, але якось прохолодно ставився до нього, що завжди було дивним для Марії, хоча вона закривала на це очі. Хоча вона багато на що закривала очі, якщо чесно.

Сама вона родом з сільської бідної родити, ще молодою вона поїхала в столицю після школи, але не навчатися, а працювати, бо вчитися не було за що, а потрібно і їсти щось було і за житло платити.

Всі ці роки Марія працювала касиром, лише змінювала магазини та супермаркети. Тому коли Орест покликав її заміж, вона літала наче на крилах. Орест гарно заробляв, працював менеджером на фірмі, і відтепер Марія не платила за оренду квартири, за неї платив Орест.

Чоловік був старший за неї на цілих 10 років, але це зовсім не засмучувало її. Зате Марія вперше змогла купити собі багато нового, хоча недорогого одягу, чоловік водив її у кафе, куди раніше вона ніколи не ходила, бо вічно не вистачало грошей.

Так і пролетіли ці роки, Марія щиро кохала свого чоловіка, хоча сама не розуміла за що, якщо чесно, бо сам Орест був якийсь холодний до неї. За ці роки діток у них так і не було, але Марія була щаслива, бо вона тепер приїжджала в село заміжньою жінкою, з чоловіком на автомобілі.

А нещодавно Орест знайшов собі іншу і спокійно пішов з сім’ї, і знову Марія залишилася ні з чим. Адже чоловік заробляв дуже добре, оплачував усе, а сам вмовив її сидіти вдома весь цей час. Вона й послухалася, старанно виконуючи домашню роботу та доглядаючи за своїм чоловіком.

Коли чоловік її залишив, Марія дала собі обіцянку, що вона багато досягне в житті, не буде жити так, як раніше, щоб Орест шкодував і захотів повернутися до неї. Але не склалося. Єдине куди її взяли на роботу, це прибиральницею до сусіднього супермаркету.

Минулої неділі Марія мила підлогу в магазині, коли зайшов її колишній чоловік. Він вів свою молоду дружину за руку, гордовито піднявши носа. Марія тоді побачила цю молоду та красиву пані вперше. Вона сховалася за полички. завжди мріяла зустріти свого чоловіка багатою леді, а не зі шваброю в руках.

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне – khmelnytsky.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий