Одразу після провалу! “Слуги” визнали це – була помилка. Важливе завдання: уже в січні, повторна спроба

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Представники фракції “Слуга народу” намагатимуться зібрати у Верховній Раді необхідну кількість голосів на підтримку кандидатури Юрія Вітренка на посаду першого віцепрем’єр-міністра – міністра енергетики.

Про це сказав голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія у коментарі журналістам в кулуарах ВР.

“Поки що немає. Наскільки мені відомо, будемо пробувати все ж таки мобілізувати голоси за пана Вітренка”, – сказав Арахамія у відповідь на запитання, чи є альтернативні кандидатури на посаду міністра енергетики.

Також депутат назвав причину недостатньої підтримки у Раді кандидатури Вітренка на посаду першого віцепрем’єр-міністра – міністра енергетики.

“У нього, я вважаю, була помилка. Зазвичай, коли призначають міністра, то він має робити зустрічі з усіма фракціями, зібратися з депутатами, сказати про свій курс, що він буде робити в першу чергу і таке інше. Тут якось, враховуючи те, що в нас не було термінів, Рада фактично останній день завтра, цього не відбулося. І дуже багато депутатів відчувають себе трішки ображеними, що вони не мали нормального доступу до тіла, як то кажуть, щоб поспілкуватися, і таке інше. Я вважаю, що це відняло десь 20-30% голосів… Я думаю, що наступного разу вже в січні можемо пробувати ще, але за цей період можна спробувати позустрічатися, поспілкуватися, думаю, можна виносити ще раз”, – сказав Арахамія.

Нагадаємо, що 17 грудня Верховна Рада не змогла призначити Юрія Вітренка на посаду першого віцепрем’єр-міністра – міністра енергетики. Відповідну постанову підтримали лише 186 народних депутатів.

Обов’язки міністра енергетики з 20 листопада виконує Юрій Бойко, який до цього працював заступником міністра.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий