Прикарпатські вчені увійшли до престижного рейтингу науковців у світі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Завідувач кафедри біохімії та біотехнології Володимир Лущак та доцентка кафедри хімії факультету природничих наук Тетяна Татарчук Прикарпатського національного університету імені Стефаника увійшли до престижного рейтингу ТОП-2% науковців у світі за 2019 рік.

Читайте також: Доцентка франківського вишу — у ТОП-10 успішних вчених-жінок України

Рейтинг ТОП-2% складається аналітиками Стенфордського університету, видавництва Elsevier та SciTech Strategies. Він оцінює весь науковий результат дослідників за бібліометричними показниками, беручи до уваги такі критерії, як: індекс Гірша, кількість цитат або позицію у списку авторів тощо. Список включає майже 160 тисяч вчених з усього світу, які розподілені за 22 науковими напрямками, розділених на 176 конкретних галузей.

Загалом до рейтингу потрапило 85 науковців України, а серед них двоє науковців нашого університету – завідувач кафедри біохімії та біотехнології, професор Володимир Лущак та доцент кафедри хімії, к.х.н. Тетяна Татарчук, інформує “Галка” з посиланням на кафедра біохімії та біотехнології ПНУ.

Професор Володимир Лущак займає у рейтингу найвище з українських науковців місце (4514). За даними наукометричної бази Scopus, на сьогодні професор Лущак має понад 6600 цитувань, 204 індексовані публікації та індекс цитування (h-індекс) – 38.

Проглянути повний список вчених, які увійшли в престижний рейтинг ТОП-2 за посиланням – https://data.mendeley.com/datasets/btchxktzyw/2


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий