Прикарпатців нагородили обласною премією імені Патріарха Романюка та Митрополита Шептицького (ФОТО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

17 грудня в Івано-Франківську вручили обласну премію ім. Патріарха Володимира Романюка та ім. Митрополита Андрея Шептицького.

Читайте також: У Франківську стартували Дні українського кіно. Що подивитися? (ФОТО)

Ця нагорода в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури – найвища відзнака на Прикарпатті, яку щорічно присуджують обласна державна адміністрація та обласна рада.

За словами голови облради Олександра Сича, вручення цієї премії має велике значення, інформує «Галка».

«Переконаний, що такі величні особистості як Романюк та Шептицький є прикладами тієї еліти, якої нам так бракує. Щиро вітаю переможців цієї премії, бажаю усім творчої наснаги», – привітав переможців Сич.

«Ця премія є унікальною. Це добрий стимул для людей, які хочуть працювати на релігійній ниві», – зазначив начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак.

У номінації «Духовне друковане слово» нагородою посмертно відзначили письменника Василя Романюка за книгу про патріарха Мстислава.

У номінації «Образотворче та народне сакральне мистецтво» премією нагородили художника та іконописця Назара Кульчицького.

У номінації «Реставрація сакральних об’єктів» премію отримав отець Андрій Танасійчук з Коломиї.

У номінації «Новостворені сакральні об’єкти» нагороду присудили релігійній громаді за храм Святого Духа.

Нагороджений отець Андрій Танасійчук каже, що для мешканців Прикарпаття ця премія є великою заслугою.

«Через неї ми підкреслюємо наші цінності. Церква покликана ділитися та виховувати серед людей толерантність, любов і повагу. Дуже цінно для нас, що нас оцінили. Для мене як настоятеля це дуже важливо, бо показує, що ми рухаємося у правильному напрямку», – додав Танасійчук.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий