Провал! Просто зараз – Рада прийняла остаточне рішення, Ахметову вдалось. Зеленський в шоці – продавили

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Колишній менеджер НАК “Нафтогаз” Юрій Вітренко не став новим міністром енергетики України і першим віце-прем’єр-міністром. Відповідне рішення було прийнято під час пленарного засідання Верховної Ради у четвер, 17 грудня.

“За” проголосували 186 народних депутатів.

Так, за кандидатуру Вітренко проголосували 153 нардепи з фракції “Слуга народу”, 18 з “За майбутнє”, 12 з групи “Довіра” і три позафракційних депутати.

Під час представлення кандидата в Раді, прем’єр-міністр Денис Шмигаль підкреслив, що Вітренка вибрали через його багаторічний досвід роботи в енергетиці.

Сам колишній менеджер “Нафтогазу” під час свого виступу в Раді заявив, що йому запропонували посаду з огляду на його ефективну роботу в НАК. Варто відзначити, що збитковим “Нафтогаз” став, зокрема, в результаті роботи самого Вітренка (за 9 місяців 2020 року збиток склав 600 млн доларів).

“Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав мені, що з огляду на те, як я зарекомендував себе як ефективний менеджер, то я зможу ефективно підсилити урядову команду… Вже довгий час у нас немає постійного міністра енергетики від чого страждає дуже важлива галузь, яка забезпечує життєдіяльність українців”, – сказав він у парламенті.

У телеграм-каналі “Резидент” відзначили перемогу Ахметова.

Ринат Ахметов показав Офісу Президента хто господар фракції Слуга Народу і контролює процеси в парламенті. Верховна Рада не призначила Юрія Вітренка першим віце-прем’єром і міністром енергетики. За – 186

Зате група Довіра продавила свій лобістський законопроект про 14% ПДВ.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий