Розпочав роботу Консультаційний центр з надання безкоштовної допомоги ветеранам АТО/ООС

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В Україні запрацював новий Консультаційний центр для учасників бойових дій, котрі вже започаткували власну справу, або хочуть зайнятися підприємництвом. Не секрет, що в період економічної і політичної нестабільності в країні, прийняти рішення поповнити лави підприємців наважуються далеко не всі. У тому числі і учасники АТО/ООС. Дуже громіздка і заплутана вітчизняна податкова система, складна фінансова сторона справи, безліч контролюючих органів тощо, відлякують майбутніх підприємців.

Без ґрунтовної професійної консультації і практичної допомоги, не говорячи вже про стартовий капітал, тут не обійтися. Зважаючи на численні звернення учасників бойових дій, котрі хочуть отримати роз’яснення з цих питань, активісти благодійного фонду допомоги ветеранам і військовим ГО «Повернись живим», виступили з ініціативою створити Консультаційний центр для ветеранів і підприємців з числа учасників бойових дій, де вони можуть отримати безкоштовну допомогу з податкових, юридичних, фінансових питань, просування товарів в мережах (смм-консультант), отримання грантів тощо.

Нагадуємо:

За підтримки зарубіжних партнерів такий центр вже створено і останніми днями листопада він почав надавати консультації. Керівник проекту Ірина Лаюк розповіла редакції «НОВА», що  проект став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX та ГО «Повернись живим!» за підтримки Державного департаменту США.

«Почали роботу наприкінці листопада 2020 року. Офіс розташовано в Києві, «гаряча лінія» працює з 9.00 до 18.00. По допомогу і консультацію до нас вже звернулися біля двох десятків ветеранів. Найчастіше звертаються учасники АТО/ООС, яким необхідна допомога або консультація у фінансуванні їх проектів, котрі фронтовики хочуть відкрити, як власну справу.

Ми надаємо вичерпну консультацію, підказуємо, де можна отримати гранти на відкриття власної справи, готуємо заявку тощо, – говорить І. Лаюк. – Крім того, консультаційний центр практикує і персональну роботу з тими, хто до нас звертається. Зокрема, якщо фронтовик всерйоз планує зайнятися підприємництвом, ми можемо підібрати йому наставника – досвідченого бізнесмена або підприємця, який допоможе на всіх етапах правильно почати роботу з  організації бізнесу, надасть всі необхідні консультації, поділиться досвідом тощо. Приміром, одним з наставників став віце-прем’єр нинішнього уряду Олексій Резніков…  

Так само наставників підбираємо і в регіонах, де учасники бойових дій планують започаткувати власну справу. Працює для фронтовиків і SMM – консультант. У нас уже встановлено непоганий контакт з Міністерством у справах ветеранів, керівниками обласних організацій учасників АТО/ООС тощо…».  

Для отримання  безкоштовної допомоги з податкових, юридичних, фінансових питань, просування товарів в мережах, отримання грантів тощо, ветеранам і ветеранкам слід звертатися за єдиним номером 0800-21-31-90.  

Олександр Брусенський, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”

Нагадуємо:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий