Стягнули з населення! “Нафтогаз” просто рознесли – шокуюча правда, Коболєв в ауті. Злили все – “понараховували”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Проблема пов’язана із заборгованостями учасників ринку природного газу, які виникли в результаті некоректного державного регулювання повинна бути вирішена виключно коштом “Нафтогазу”.

Про це заявив народний депутат України Олексій Кучеренко під час дискусії щодо врегулювання боргової кризи на ринку газу, яка пройшла в Центрі економічного відновлення.

“Ця ситуація набагато складніша, адже вона чіпляє багатьох суб’єктів НАК” Нафтогаз “, тепловиків, розподільні компанії, оператора ГТС, десь там підуть місцеві бюджети далі і державний бюджет, але насправді я трагедії не бачу … Єдине джерело ( погашення боргів – ред.) – дуті придумані прибутки “Нафтогазу”, або неіснуючі пені і штрафи, які понараховували в НАК “, – сказав він.

За словами нардепа, спроби вирішення проблеми заборгованості за рахунок споживачів або державного бюджету не мають ніяких перспектив.

“За рахунок споживача хочете спробувати? Прапор вам у руки! Де сім тисяч гривень додаткових платежів на 13 млн сімей, я хочу побачити хто це озвучить! З бюджету хочете спробувати? Ну, пробуйте!” – додав Кучеренко.

Також варто відзначити, що коментуючи ймовірне призначення ймовірно призначення колишнього голови НАК “Нафтогаз України” Юрія Вітренка на посаду першого віцепрем’єр – міністра енергетики України, Кучеренко зазначив, що до нього накопичилося чимало питань.

Про це він сказав в ефірі ток-шоу на телеканалі “ZIK”

“За останні чотири роки з населення стягнули додаткових грошей нібито на збільшення видобутку – приблизно 60 млрд грн. Це додатковий податок, яким нас всіх обклали. Видобуток не виріс, він впав. Він впав – повинен бути 20 млрд (кубометрів. – Ред.) на кінець цього року, він зараз 14,5 (млрд кубометрів. – Ред.) і падає. Тому виникає питання, де ці гроші наші? Куди ви їх поділи? А головне, я розумію зараз дуже добре, що це було зроблено свідомо. Ніхто і не збирався інвестувати в видобуток власний, так набагато цікавіше торгувати газом – назвемо його “імпортним”, але він переважною більшістю російський по реверсу, і так само – українським газом за придуманою формулою імпортного паритету “, – зазначив народний депутат.

Олексій Кучеренко каже, що схема проста: газ видобувають в Україні, але його “чіпляють” формулу, як ніби він куплений в Амстердамі і т.д., додають оплату за транзит, і кінцеву суму виставляють в платіжках українців.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий