Сучасна лабораторія запрацювала у франківському ліцеї (ФОТО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У ліцеї №20 Івано-Франківської територіальної громади розпочала роботу сучасна STEM-лабораторія, придбана коштом освітньої державної субвенції, спрямованої на оснащення закладів загальної середньої та професійної освіти.

Читайте також: На Тлумаччині частину ліцею облаштували для дошкільнят (ФОТО)

Відкриття відбулося 16 грудня, йдеться на сайті Івано-Франківської облдержадміністрації.

До слова, це одна із трьох лабораторій, які функціонуватимуть в освітніх закладах області. Нещодавно відкриття однієї із них відбулося в училищі міста Калуша. Ще одну незабаром планують відкрити у навчальному закладі Коломиї.

Ознайомитися із роботою лабораторії та сучасним обладнання, яке в ній функціонуватиме, завітав заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей. Управлінець поспілкувався із керівництвом та педагогічним колективом закладу, оглянув придбане обладнання.

«У ліцеї № 20 розпочинає роботу одна із найсучасніших STEM-лабораторій, вартість якої складає понад п’ять з половиною мільйонів гривень. Вона включає в себе новітнє цифрове вимірювальне обладнання, зокрема, 3D принтер, 3D  сканер для вивчення природничо-математичних дисциплін. Переконаний, що таке обладнання допоможе зацікавити дітей до вивчення таких предметів, як фізика, математика», – каже Фербей.

Управлінець додав, в області спостерігається дефіцит фахівців виробничо-технічних професій. Тому привернення уваги школярів до вивчення природничо-математичних наук спонукатиме їх до вступу в освітні заклади, які готують майбутніх інженерів, технологів, енергетиків.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий