“Ти кращий з кращих!” Дружина Кернеса трепетно звернулася – любило і сумуємо. Українці розчулені: “боляче…”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Дружина мера Харкова Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська відреагувала на смерть чоловіка, написавши в Instagram про його незамінність. Також вона опублікувала чорно-біле сімейне фото.

“Кажуть, немає незамінних людей. Це брехня. Кожна людина незамінний для когось. Ти кращий з кращих! Любимо і сумуємо … Боляче дуже”, – йдеться в повідомленні.

Опублікований вранці пост вже зібрав в соцмережі більше 28 тисяч “сердець”, також десятки людей в коментарях висловили свої співчуття.

Відзначимо, що Оксана Гайсинська – це третя дружина Кернеса. Спільних дітей у них не було, але у Гайсинської є син 26-річний Родіон від попереднього шлюбу, якого Геннадій Кернес називав своїм сином.


Водночас українці занепокоєні питанням того, коли Харків отримає нового голову. У Центральній виборчій комісії припускають, що позачергові вибори мера Харкова відбудуться в жовтні 2021 року.

Як сказала в коментарі OBOZREVATEL член ЦВК Ірина Єфремова, у Виборчому кодексі України є стаття 5, згідно з якою позачергові вибори призначаються на березень або жовтень наступного року.

Вона покроково описала алгоритм дій у разі смерті міського голови:

“Ми не знаємо, коли будуть документи, коли буде звернення секретаря до Верховної Ради. З огляду на локдаун, Верховна Рада буде засідати тільки в кінці січня, можливо, до березня і не ухвалять рішення провести вибори”, – зазначила Єфремова.

На її думку, реальний розвиток подій – це коли вибори пройдуть у жовтні.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий