Уже зараз! Зеленський шокував, нагальне завдання. Країна підвелась: у найближчі два роки

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Президент Володимир Зеленський заявляє, що одним із завдань для роботи послів України в країнах Європейського Союзу є сприяння укладенню угоди з ЄС про промисловий безвіз у найближчі два роки.

Про це Зеленський заявив, відкриваючи в онлайн-форматі Конференцію керівників закордонних дипломатичних установ України за участі послів, постійних представників генеральних консулів України за кордоном.

“Ключовим завданням у сфері торгівлі на найближчі два роки є укладення угоди з ЄС про промисловий безвіз. У сфері секторальної інтеграції це стане залучення України до реалізації європейського зеленого курсу. Ми нарешті повинні укласти угоду про спільний авіаційний простір – пам’ятаємо, що з керівництвом Європейського Союзу ми домовилися зробити це на самому початку наступного року. Упевнений, що це так і буде”, – сказав Зеленський.

Президент додав, що Україна продовжить зусилля в напрямку подальшої інтеграції енергетичних ринків України та ЄС і максимального наближення України до єдиного цифрового ринку Євросоюзу.

“Усі ці завдання – не тільки для нашого представника при ЄС. Це завдання для кожного посла в державах-членах ЄС та країнах-кандидатах”, – зазначив Зеленський.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий