Україна зайняла перше місце у рейтингу країн з найдешевшим інтернетом

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Україна очолила рейтинг країн, у яких найдешевший широкосмуговий інтернет.

Україна зайняла перше місце у рейтингу країн з найдешевшим інтернетом - широкосмуговий інтернет, рейтинг, інтернет - uk ethernet poglyad

Завдяки тому, що середня вартість підключення на місяць до Всесвітньої мережі впала до $6,41 Україна посіла перше місце у топі найдоступнішого інтернету для населення. У минулому 2019 році експерти зафіксували середню ціну за підключення у країні в розмірі $6,64 на місяць, і тоді Україна була на другому місці.

Читайте також: Netflix почав використовувати штучний інтелект для добірки схожих фільмів

Від так зараз, на другому місці Сирія із середньою вартістю на місяць $6,69, а на третьому – Росія, де треба заплатити $7,50, щоб користуватися інтернетом.

Країна Бутан посіла четверте місце. Там зафіксували середню вартість на відмітці $8,71 на місяць. До речі, в Бутані найдешевший інтернет серед всіх азіатських країн. І закриває топ-5 країн із найдешевшим інтернетом Шрі-Ланка – середня вартість становить $9,58.

Україна зайняла перше місце у рейтингу країн з найдешевшим інтернетом - широкосмуговий інтернет, рейтинг, інтернет - Screenshot 1 1
Джерело: www.cable.co.uk

Цікаво, що найдорожчий інтернет знайшли в африканській країні Еритрея. Вона лідирує не тільки за вартістю мережі, яка там становить аж $2 666,24 за місяць, але й за найдорожчою пропозицією підключення – $15 051.

Так, середня світова вартість широкосмугової мережі склала від $46 до $48 на місяць. А це на 5,9% дорожче, ніж торік.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий