У моєї куми є донька, зараз їй 11 років. Кума з чоловіком якраз виплатили кредит за свою квартиру і збиралися купувати квартиру доньці, щоб на майбутнє у неї був свій власний дах над головою. А потім добре подумали і вирішили, що, не зважаючи на людські пересуди, вони приймуть зятя лише зі своєю квартирою, для чого їм витрачати так багато грошей

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

– Моя кума зі своїм чоловіком хотіли своїй доньці на майбутнє квартиру хорошу купувати. Дочка поки ще маленька у них, 11 років їй всього зараз. Хотіли, а нещодавно якось зовсім передумали це робити. Порахували, порадилися добре і відмовилися від цієї ідеї. Вони тільки зараз, до сорока, свій лише кредит виплатили за квартиру, зітхнули вільно, і знову в усьому собі відмовляти зараз потрібно, жити багато років, затягнувши пояси. Життя ж воно одне, скільки їм ще залишилося. Зять каже – нехай дочка краще чоловіка собі відразу з квартирою шукає сама, так краще для усіх буде. Багатого краще, звичайно. Вона у нас дівчинка розумна, симпатична. Не пропаде і без нас.

– От вже й тато, такого своїй доньці бажає, – кажуть моїй кумі.

– Ну а що такого він сказав? Все правильно думає і говорить. Якщо чоловік зібрався одружитися, повинен мати свій дах над головою, куди він дружину свою приведе. Так в усі часи було, навіть в нашому дитинстві так було заведено. А якщо немає ні кола ні двора – то і про одруження думати нема чого, хіба він зможе дружину і дітей своїх забезпечити? Нехай спочатку заробить гарно грошей, а потім наречену собі шукає. Жінка, яка себе поважає не піди куди-небудь жити.

– Так незавидне життя буде, напевне, у такої нареченої. З самого початку люди будуть говорити поміж себе, що заміж вийшла лише “за квартиру”, будуть говорити, що щирих почуттів та добрих намірів у неї зовсім не було. А якщо при цьому у нареченої самої житла немає, то і зовсім люди будуть засуджувати, коли дізнаються про все. Чоловік буде докоряти все життя при будь-якій суперечці, що свого нічого немає, на все готовеньке прийшла.

– Ну чому докоряти відразу він їй має, з чого такі висновки?

– А найсумніше, що можна цю квартиру багато років прибирати, наводити в ній затишок, ремонтувати й утримувати, а потім опинитися, в один прекрасний день, просто на вулиці разом зі своїми дітьми, тому що господар так вирішив сам і житло належить йому. Думаєш, мало таких випадків є зараз? Я сама лише декілька знаю. Значить, у дружини ніколи не буде нічого свого, поки спадок не отримає.

Але кума не вблаганна, вона чекає зятя з квартирою і все.

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне – tomesto.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий