У Рогатина нарешті з’явилися межі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Парламент 16 грудня встановив межі Рогатина.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради, передає “Галка“.

“Встановити межі міста Рогатина загальною площею 1129,44 гектара”, – йдеться в постанові ВРУ.

Як зазначили у пояснювальній записці, на сьогодні межі міста Рогатин не встановлені та юридично не закріплені, що заважає створенню повноцінного життєвого середовища та сприятливих умов територіального розвитку міста, забезпеченню ефективного використання потенціалу зі збереженням її природних ландшафтів та історико-культурної цінності з урахуванням інтересів власників земельних ділянок та землекористувачів.

У Міністерстві розвитку громад та територій поінформували, що такі рішення створюють для цих міст ширші можливості для розвитку їх територій.

«Це важливе рішення для громад, межі яких парламент сьогодні розширив. Адже так вони отримують кращі, ніж раніше, можливості для розвитку, зокрема розроблення містобудівної документації, генеральних планів та стратегій розвитку громад. Зрештою, в комплексі, це дозволить громадам нарощувати свій інвестиційний потенціал, розвивати місцеву економіку та залучати на свою територію більше ресурсів», – прокоментував заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий