У 52 роки зважилася на татуаж брів і губ. Грошей віддала чимало. Показую, що вийшло

Інше...

Робити перманентний макіяж в останні роки стало дуже модно. Не дивно, адже це так спрощує життя жінкам і економить час, який раніше витрачався на щоденний макіяж.

Мені завжди подобалося, як виглядає татуаж брів і губ, але мені 52 роки і в голові зрадницьки крутилася думка про те, що татуювання – це погано, небезпечно, вульгарно. Але я відкинула сумніви і подзвонила в салон. На іншому кінці дроту приємна дівчина – адміністратор коротко проконсультувала мене про те, що перед процедурою не рекомендується фарбувати брови хною. Також, обов’язково потрібно очистити шкіру від залишків макіяжу і забруднень.

Після консультації ми уточнили час сеансу, і залишалося тільки чекати. У призначений день я з ранку виконала всі рекомендації адміністратора і до 10 вже була в салоні. Насамперед майстер зробила розмітку майбутніх брів і підвела мене до дзеркала для схвалення. Було трохи страшно, адже від того, наскільки якісно ми зараз зробимо форму, залежить те, як я буду виглядати в найближчі кілька років. Після внесення невеликих змін, майстер приступила до роботи.

На мій подив неприємні відчуття від процедури виявилися цілком терпимими, і я легко перенесла всі маніпуляції. Татуаж губ виконали по тій же схемі, затвердивши попередньо зі мною форму і відтінок моїх майбутніх губ. У процесі роботи майстер обробляла місце нанесення татуажу знеболюючим гелем і відчуття ставали комфортнішими.

Коли процедура була закінчена я підійшла до дзеркала і не повірила своїм очам. Брови і губи виглядали просто ідеально. Я була ніби після візиту до візажиста, тільки ось мій макіяж не зникне завтра вранці, а буде зі мною мінімум рік.

Майстер дала мені пам’ятку по догляду за перманентним макіяжем, і я чітко дотримувалася інструкцій. Після того, як зійшла скоринка і мої брови і губи повністю зажили, вони стали виглядати дуже красиво і натурально.

Такий ефект буде від 1 до 2 років. Я вже зараз переконана в тому, що по закінченню цього часу обов’язково повторю процедуру. Після того, як зробила татуаж, я переконалася в тому, що боялася даремно і, хоч він і обійшовся мені в пристойну суму, результат вартий витрачених грошей.

Тепер щоранку я прокидаюся і насолоджуюся своїм відображенням у дзеркалі, а збори на роботу скоротилися з години до 30 хвилин. Знайшла в інтернеті фото інших робіт з татуажем, як все-таки він змінює обличчя. А тим дівчатам, які ще тільки планують зробити перманентний макіяж. Я раджу уважно підійти до вибору салону краси і майстри, який буде проводити процедуру.

При нанесенні татуажу дуже важлива стерильність інструментів і досвід майстра. Свій вибір можна зробити, прочитавши відгуки про салони та майстрів в інтернеті або дізнатися у знайомих, які вже користувалися послугою.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий