Чи важливо мати медичну освіту займаючись косметологією?

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Косметологія – цікавий і прибутковий напрям. Одне з найчастіших питань в мережі, чи треба мати медичну освіту для отримання спеціальності. Спробуємо на нього відповісти.

Косметолог і освіта

Все залежить від напряму діяльності. Ін’єкції, лазерні методики, лікування акне – це лише частина проблем, які вирішує косметолог, що має медичну освіту. Ці процедури краси виконують лікарі, тому треба мати диплом вищого зразка. Зазвичай лікарями-косметологами стають дерматовенерологи. Вони підвищують свою кваліфікацію за допомогою курсів і навчання в школах косметології, таких як б’юті школа “Космотрейд”.

При серйозних втручаннях не можна знати тільки техніку. Треба працювати з клієнтом, збираючи анамнез. Також визначати можливі протипоказання до процедур, ризики.

Естетична косметологія

Центри естетичної медицини працюють з фахівцями й без вищої освіти у медицині. Адже окрім ін’єкцій і інших втручань є ще цілий список процедур, які можуть проводити косметологи. Це масажі, пілінг, догляд за кожною частиною тіла.

Чому медичні працівники йдуть в косметологію?

Відповідь проста. Косметичні процедури оплачують набагато краще. Поки не буде гідної оплати кожна людина шукатиме спосіб заробити більше, щоб утримувати свою сім’ю. Косметологія дає можливість отримати хорошу оплату своєї праці.

Переваги медичної освіти

Маючи диплом вищого учбового закладу, можна рости як професіонал нескінченно. Знання і досвід професійних медичних працівників набагато більші.

Знайти роботу косметологові з професійною освітою набагато легше. Більшість працедавців хочуть бачити досвідчених лікарів у себе в центрах. Звичайні люди також віддають перевагу косметологам, якщо у них є диплом.

Освіти немає: що робити?

Не треба засмучуватися, не маючи медичної освіти. Можна закінчити спочатку курси косметологів в школі “Космотрейд”, а коли відчуєте сили, вступати в університет. У нас широкий вибір курсів з різних напрямів косметології. Є можливість вибрати форму навчання (денна, вечірня, дистанційна, вихідного дня).

Вимоги до освіти за кордоном

У різних країнах можуть бути свої вимоги до фахівців. Але в Європі та США абсолютно точно можна працювати косметологом і без медичної освіти. Обмежується лише перелік послуг. Космотрейд – краща б’юті-школа в Україні, яка видає європейські міжнародні дипломи. Отримавши його, працевлаштування у багатьох країнах світу буде можливе без курсів підтвердження кваліфікації. Також ми допомагаємо працевлаштуватися своїм випускникам після закінчення навчання.

Особисті якості косметолога

Робота у сфері косметології – це робота з людьми. Тому треба уміти слухати й допомагати клієнтам. У багатьох питаннях навіть ставати другом або психологом. Адже в основному до косметолога приходять люди, які переживають через проблеми зі своєю зовнішністю. Моральна підтримка для більшості клієнтів – дуже потрібна.

Школа “Космотрейд” приділяє велику увагу не лише професійному, але й особовому зростанню людини. Звертаючись до нас, отримаєте якісну європейську освіту з вибраного напряму.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий