Щойно! Лікар приголомшив – “потрібно серйозно готуватися”. Зеленський не чекав, необхідно все міняти

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

За яких умов треба проводити вакцинацію від коронавірусу, розповів в ефірі каналу “Україна 24” епідеміолог Андрій Александрін.

“Добре, що ми з самого початку були включені в програму COVAX, і я сподіваюся, що 8 млн доз вакцин хоча б у 2-му кварталі з’являться, і влітку розпочнеться вакцинація. Я уважно спостерігав, як у Великобританії готувалися до широкомасштабної вакцинальної кампанії, попри те, що у них охоплення вакцинопрофилактикою не нижче 95%, нагадаю, що у нас значно нижче. Потрібно серйозно готуватися”, — заявив він.

Експерт розповів, що саме потрібно врахувати при підготовці до проведення вакцинації.

“Це пов’язано з умовами холодового ланцюга, з доступністю проведення. Звертаю увагу, що вакцинація населення в лікувальних установах призведе тільки до додаткових ризиків інфікування, тому нам потрібно міняти законодавство, і робити вакцинацію, як у всьому світі, де вона проводиться не в лікувальних установах, а в певних пунктах підготовленими командами, — в офісах, спеціально підготовлених кабінетах”, — сказав він.

Раніше ексміністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька прокоментувала дані про те, в яку чергу Україна отримає вакцину від COVID-19.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий