– Я останній раз тебе питаю, будеш мені квартиру залишати? – майже прокричав в обличчя матері чоловік

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

– Скільки тебе можна запитувати? Залишаєш мені квартиру чи ні? – майже прокричав в обличчя матері чоловік, – краще подумай добре, перед тим як переписувати її на Людку. Після того можеш мені більше не дзвонити.

– Що ж ти таке говориш! Це ж її квартира, вона просто залишила нам її, але власність не підписала.

– Мамо, ти розумієш, що я не маю де жити! Я з Діаною живу в 43 метрах, а її діти — вже дорослі! Нам взагалі немає місця. Чи ти хочеш, щоб я пішов зі сім’ї?

– Не говори дурниць! Ти сам все зруйнував! – жінка сказала різко і присіла на диван.

Тоді Артем одяг куртку і вилетів з квартири. Старенька далі сиділа мовчки і просто похитала головою. Їй виповнилося 72 роки, Ірина — дуже добродушна, все життя присвятила дітям та онукам. Мала вона двох діток — Артема і Людмилу. Працювали з чоловіком все життя, щоб в дітей було гідне майбутнє.


Вивчили їх, давали гроші на житло. Жили з чоловіком, відкладали кошти — і все дітям. Чотири роки тому чоловік помер і залишилася самотня. Тепер вже і діти могли б доглядати, але діти просто її розривали між собою. І сина шкода було, і доньку не можна обділити.

Артем все життя більше отримував від матері: то на машину докласти треба, то меблі нові купити. Він вже сам майже дід — 53 роки, дружина залишила його, бо дуже ревнувала. Працював в жіночому колективі. Після розлучення залишив квартиру жінці з дітьми, а це житло придбала синові Ірина Олегівна.

Згодом він переїхав до жінки, яка проживала в невеликій квартирі вже з двома дітьми.

Людмила працювала лікарем, після одруження — переїхала до чоловіка. Батьки ж купили квартиру Артему, а свою вирішили залишити доньці. В Люди троє синів — красиві кремезні хлопці, вже і в неї скоро онуки будуть.

А от Артем вже не перший раз приїжджає до Ірини Олегівни та робить скандали, що матір залишила йому квартиру, бо йому нема де жити. Матір ж не знає, що робити далі. Все життя давали Артему, а квартира з самого початку залишалася доньці.

Ще після такого скандалу, Ірина Олегівна оформила дарчу на доньку, адже все має бути по справедливості. Вони дали Артему квартиру, а те, що у нього так життя склалося — сам винен. До цього часу міг і сам про себе подбати.

Як би ви вчинили на місці Ірини Олегівни?Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий