Інтерв’ю з ветераном-танцівником закінчилося для журналістки імпровізованим танго (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Жіноче об’єднання “Срібло троянди” взяло інтерв’ю у ветерана Олексія Гавриша, який заснував власну школу танго. У матеріалі ветеран розказав дівчатам про фронт, війну, любов, пристрасть, сексуальність і танці.

“Олексій Гаврись – ветеран Російсько-української війни, у якого вийшло повернутись з поля бою живим та успішно соціалізуватись в суспільстві. Нині Олексій займається улюбленою справою та не вішає носа. Так як, на жаль, далеко не усім військовим це вдається, ми спробували дізнатись про рецепти вітальності в умовах катастрофи” – підписане відео на каналі “Срібла троянди”.

Чоловік розказав, що заснував власну школу Аргентинського танцю ще в 2013 році, проте успішний бізнес довелося покинути, адже він мусив захищати свою Батьківщину. Проте навіть там чоловік не покидав улюбленого заняття – в Старобільську він влаштував цілі курси танго для військових ЗСУ і дівчат з місцевого медичного коледжу.

Проте найбільш несподіваним став фінал інтерв’ю – парі між Олексієм та журналісткою: “Чи вийде без досвіду взяти та станцювати танго?”. Вирішувати питання довелося за допомогою танцю-імпровізації – без жодної попередньої підготовки.

Нагадаємо:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий