Історичне рішення! У ці хвилини – рада проголосувала, гучне призначення. Офіційно: прийняв присягу, Зеленський аплодує

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Глава Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Романа Лещенко призначений міністром аграрної політики і продовольства України. Відповідне рішення було прийнято під час пленарного засідання Верховної Ради у четвер, 17 грудня.

“За” проголосували 242 народних депутати.

“Батьківщина”, ЄС та “Голос” відмовилися голосувати за кандидатуру Лещенка. Водночас обрання міністра аграрної політики підтримали “Слуги народу”, “За майбутнє” і “Довіра”.

Також призначення Лещенка на пост міністра схвалив Комітет ВР з питань аграрної та земельної політики.

“Відновлення історичної справедливості в частині відновлення міністерства. Воно є основним захисником інтересів аграрного сектору. Сектор має чітко мати свою стратегію розвитку і має бути інституційна позиція, де ми бачимо його через 10 років. Де поділися 5 млн га земель, які були на балансі держави?” – заявив Лещенко під час виступу у Верховній Раді.


Він наголосив, що коли був головою Держгеокадастру ще не бачив такої протидії роботі.

“3 млрд грн ми витрачаємо, щоб утримувати штат посадових осіб. У нас немає аналітики щодо земель, які є в країні. Тому ми ухвалили історичне рішення на виконання указу президента і понад 1300 територіальних громад отримали землі. Ми повернули їх народу. У січні держгеокадастр буде оптимізовано на 60% – економія для бюджету більше ніж півмільярда”, – повідомив Лещенко.

Що відомо про Лещенко

Що пропонує Лещенко

Під час засідання фракції “Слуга народу” голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко озвучив депутатам ключові завдання на посаді міністра аграрної політики, передає AgroPolit.com.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий