Вигнати злодіїв з парламенту! Санду потужно “вмазала” – налаштована рішуче. Зеленський аплодує – браво!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Обраний президент Молдови Майя Санду засудила прийняті парламентом в поспіху пізно ввечері законопроекти про державний бюджет і податково-бюджетній політиці.

За її словами, “група злодіїв” просто поділила між собою державні гроші, гроші людей, які працюють і платять податки, повідомляє  NewsMaker.

“Після того як вони дискредитували весь законодавчий процесc, порушивши всілякі норми, коаліція ПСРМ-Шор вирішила опівночі поділити між собою гроші”, – обурилася Санду, написавши пост на своїй сторінці в Facebook.

Вона додала, що держбюджет прийняли з порушенням норм, не звертаючи увагу на потреби людей і всієї країни – підтримку економіки, сектора охорони здоров’я, фермерів, які постраждали від посухи; людей, які залишилися без доходів через кризу; сімей з дітьми.

“Закон затвердили без реальних джерел фінансування бюджетного дефіциту. Навпаки, він захищає інтереси злодіїв і дозволяє продовжувати злодійство і корупційні схеми під прикриттям депутатів від ПСРМ і “Шор”, – підкреслила обраний президент.

Вона заявила про необхідність якомога швидше провести дострокові вибори, щоб вигнати злодіїв з парламенту. “Їх треба покарати. Жоден з них не піде”, – підсумувала Санду.

В той же час, діючий уряд, підконтрольний діючому проросійському президенту Ігорю Додону, мобілізував всі поліцейські сили у столиці та залучив десятки силовиків з інших районів країни, повідомляє журналіст Богдан Склієв.

До слова, українці порівнюють Майю Санду і президента України Володимира Зеленського, підкреслюючи, що український лідер повинен діяти рішучіше і реагувати швидше і жорсткіше на провали депутатів. Особливо “Слуг народу”.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий