ДБР оголосило про підозру трьом чиновникам у справі авіакатастрофи АН-26 (відео)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У п’ятницю, 18 грудня Дпержавне бюро розслідувань вручило підозри по справі падіння АН-26 наприкінці вересня під Харковом. Командувачу ВПС оголосили про підозру у недбальстві, а командиру військової частини та керівнику польотньої частини – підозру у порушенні правил польотів. Про це стало відомо під час брифінгу відомства.

В ДБР додали, що слідство триває, тому ще буде з’ясовуватися рівень причетності кожного з підозрюваних до трагедії.

Зазначається, що посаду командувача Військово-повітряних сил наразі обіймає Сергій Дроздов.

У ДБР додають, що слідство розглядає в якості підозрюваних ще кількох людей.

Усіх, кому оголошено про підозру, ще не затримали. Слідство буде звертатися до суду з питанням обрання їм запобіжного заходу.

В ході проведених у кримінальному провадженні великого комплексу слідчих дій, (слідство – ред) отримано беззаперечні докази, які вказують на те, що порушення правил підготовки польотів, порушення правил польотів та порушення правил експлуатації літальних апаратів мали системний і систематичний характер…

Держава має надати на сьогоднішній день жорстку кримінально-правову оцінку діям тих осіб, які шляхом свого недбальства і шляхом свідомого порушення правил польотів допустили настання катастрофи літака, допустили загибель наших курсантів…

Ці порушення були допущені як на стадії підготовки польотів, оскільки були допущені на борт особи, які взагалі там не мали бути. Як на стадії здійснення польоту, коли політ дозволявся з порушенням правил експлуатації літального апарату і правил здійснення польоту.

Так і на стадії, коли була вже кризова ситуація, керівництвом польотів не було вжито достатніх і адекватних заходів для того, щоб уникнути цієї катастрофи“, – було сказано під ча брифінгу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий