Друг знайшов собі дружину в селі. Мені від неї втекти хотілося!… Як я зрозумів, що сільська дівчина мені не потрібна

Інше...

Є у мене чудовий друг. Так сталося, що разом ми по життю крокуємо. Жили в одному місті, проте незабаром йому довелося переїхати в невелике село по роботі. Спочатку нудьгував він там, а потім зустрів гарну дівчину. Ну і закрутилося у них, як у всіх буває.

Вирішив товариш мій там будинок купити. Завів хороше господарство і свою кохану заміж покликав. Незабаром і мене покликав до себе, щоб похвалитися, поговорити та побачитися.

Подія ж така в житті у нього. Як виявилося не дуже-то і радісна.

Я у нього і тижня не погостював, а вже хотілося брати попутку і їхати швидко. Настільки все жахливо, що навіть слів не було. Саме після цих подій я зрозумів, що зовсім не хочу мати дружину з села. Зараз все поясню і розповім по порядку.

Так сталося, що дівчина дізналася, що у мене вища посада, ніж у її чоловіка. Про мої гроші вона теж дізналася. Після цього все і почалося. Вона почала до мене приставати. Постійно в кімнату заходила, принести щось, гладила мене, коли чоловік не бачив. Я це все зводив на жарті швидко до друга біг. Я не хотів руйнувати сім’ю, а тим більше товариша свого втрачати.

Насправді немає в цьому нічого незвичайного. Я відразу відчув недобре. До того ж я часто чув про те, як сільські дівчата шукають собі багатших, щоб за рахунок нього в люди вибитися. Зі мною подібні трюки точно не пройдуть.

Другу я не став нічого говорити, щоб біди не накликати.

Вона була дуже невихованою. По-перше, вона матюкалася.

З її рота такий щільний потік цих слів йшов, що хотілося вийти. Друг же на це особливо не реагував. Мабуть, звик. По-друге, вона могла говорити про що-завгодно, навіть на інтимні теми і розповідати всі подробиці.

Останньою краплею стали подруги дружини. Вони буквально такі ж, як і вона за всіма параметрами. Я дуже шкодував, що друг знайшов собі таку. Дуже бігти хотілося.

Джерело

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий