Жінка отримала лист, на який мав прийти до неї кілька років тому, але вона радіє, що прочитала його зміст саме зараз

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Мешканка США зазирнула у поштову скриньку і не змогла стримати емоцій, коли побачила незвичайний конверт. Всередині був лист, який шукав свого адресата багато років, але жінка впевнена: отримати його вона повинна була саме зараз, інформує Ukr.Media.

Іноді один простий лист у конверті може зробити свого одержувача таким щасливим, наскільки це можливо.

Катріні Джонс з Янгстауна в Огайо пощастило отримати дорогоцінний лист через п’ять років після того, як він був відправлений дорогою для неї людиною. Усе почалося, коли під час обідньої перерви Катріна вийшла з домівки, щоб перевірити свою поштову скриньку.

Жінка забрала пошту й одразу звернула увагу на один з конвертів. Він виділявся на тлі інших.

«Адреса відправника виявилася колишньою адресою моєї матері. Потім я подивилася на почерк і зрозуміла, що він належить мамі», — пояснила Катріна журналістам.

Від побаченого у жінки відразу перехопило дух. Річ у тім, що її матері вже кілька років немає серед живих.


«Моя мама померла у 2018 році», — розповіла Катріна.

Джонс уважно оглянула конверт і побачила дату виправляння — 20 червня 2015 року. Це означало, що мама відправила лист Катріні за три роки до своєї смерті.

Всередині знайшлася вітальна листівка на день народження, підписана рукою старенької, а також невелике послання і приємні слова для доньки. Наприкінці знаходився підпис: «Я тебе люблю, твоя мама».

Пізніше жінка згадала, що її мати дійсно відправляла їй пошту.

«Я пам’ятаю, що це було багато років тому. Я навіть можу з упевненістю сказати, що це був 2015 рік. І я пам’ятаю, як вона запитувала: «Гей, ти отримала від мене листівку?», — сказала Джонс.

Катріна каже, що не знає, чому її вітальна картка настільки довго йшла до неї, але вважає це знаком. Саме зараз, коли мами вже немає поруч, ця листівка була зустрінута з більшою любов’ю і теплотою.

«Хтось сказав мені на роботі: «Тоді це не було для вас», — говорить Джонс. — Мабуть, мені було призначено це отримати зараз».Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий