“Надзвичайні” посланці Святого Миколая завітали до “особливих” діток (ФОТОФАКТ)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

18 грудня у Центрі Реабілітації “Лелеченя” з гостинцями завітали “надзвичайні” посланці Святого Миколая.

День Святого Миколая – час творити дива. Вже котрий рік поспіль рятувальники вітають підопічних “лелеченят” зі святом. Напередодні дня, коли дорослі виявляють особливу турботу про молодше покоління, рятувальники Снятинщини завітали у Центр Реабілітації, інформує “Галка” з посиланням на Управління ДСНС в Івано-Франківській області.

«Лелеченя» до малечі, щоб привітати з таким довгоочікуваним та бажаним святом. Маленькі вихованці зустріли гостей з радістю, як уже давніх знайомих, адже з дітками у рятувальників склалися дружні та теплі відносини.

«Це свято незвичайне, адже в кожній домівці, де мешкає вихована та слухняна дитина, відбуваються дива та здійснюються мрії. Святий Миколай попросив нас, рятувальників, передати вам святкові гостинці. Щиро зичимо вам здоров’я, добра, здійснення мрій, а вихователям – великої любові для кожного маленького серця» – побажали рятувальники малечі.

Дітлахи підготували для гостей мініконцерт, на якому продемонстрували власні таланти, розповідали святкові вірші й танцювали. Це стало найголовнішою винагородою для «надзвичайних посланців» Миколая.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий