На пенсії я нарешті жити почала, подорожую багато. А невістці не подобається, що я не бавлю її дітей!

Інше...

У невістки з’явилося безліч претензій до матері чоловіка. Свекруха виховала сина гідним чоловіком і вирішила нарешті приділити час для себе і добре пожити на старості років. Але невістку дратує така поведінка свекрухи, і вона не розуміє, чому жінка так поступає.

Дівчина звинувачує свекруху в тому, що та дуже часто літає на відпочинок, а син і внуки жодного разу не виїжджали за межі свого міста, що вже говорити про море. Коли жінка пішла на пенсію, вона почала відправлятися в різні тури, ціна яких була в районі 15 тисяч. За ці роки жінка встигла кілька разів побувати в Туреччині, Греції, Єгипті, Тунісі, Болгарії та Марокко. Де вона тільки не була?

Невістці не подобається, що свекруха живе в своє задоволення і постійно косо дивиться на бабусю своїх дітей. Дівчина, звичайно, говорить, що свекруха нічим їм не зобов’язана, але все одно чекає, коли в тій прокинеться совість і вона згадає про онуків, хоча ймовірність цього мала.

Таких бабусь, які були раніше (горбатилися для того, щоб допомагати своїм дітям і ростити онуків), зараз вже немає. Тепер старше покоління живе окремо від молодих, адже вони вже виростили своїх дітей, тепер нехай і їхні діти виховують своїх, а вони будуть насолоджуватися життям.

Може, незадоволена невістка буде вести себе інакше в пенсійному віці?

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий