Не стримуючи емоцій: підрядник будівництва Шулявського моста назвав його будмайданчиком

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Усі водії, хто їздить по Шулявському мосту, здійснюють технічний проїзд на будівельній ділянці. Це стосується і проїзду по проспекту Перемоги під Шулявським мостом.

Не стримуючи емоцій: підрядник будівництва Шулявського моста назвав його будмайданчиком - Шулявський шляхопровід, Шулявський міст, будівельні роботи - QIP Shot Screen 5861
Фото: strana.ua

Підрядник будівництва Шулявського моста, власник корпорації “УКРБУД” Андрій Якусевич на порталі “Страна.ua” прокоментував події, що сталися на шляхопроводі 15 грудня.

Нагадаємо, у той день “Погляд” повідомляв, що на Шулявському мосту впали стовпи освітлення, які могли становити небезпеку для водіїв. А пізніше багатокілометрові затори скували переважну частини столиці.

Андрій Якусевич, не стримуючи емоцій, зазначив, що Шулявський міст – це будівельний майданчик, а на такій території може статися все що завгодно. Об’єкт ще не зданий в експлуатацію, що означає процес будівництва.

Не стримуючи емоцій: підрядник будівництва Шулявського моста назвав його будмайданчиком - Шулявський шляхопровід, Шулявський міст, будівельні роботи - Bezymyannyj 14

Підрядник також заявив, що 24 грудня вже повинні бути результати експертизи щодо причин події, а поки не знайшли винного, збитки від падіння стовпів освітлення виплатять за власний рахунок.

“Ми вже зв’язалися з усіма власниками автомобілів які постраждали в результаті падіння стовпів. Наразі відремонтуємо їх за свій рахунок, а коли знайдемо винного, збитки покладемо на нього”, – пояснив Андрій Якусевич.

Як повідомляв “Погляд”, вночі 16 грудня демонтували шість електроопор на оновленому Шулявському мосту, які могли становити небезпеку. А генеральний підрядник робіт з реконструкції шляхопроводу давав гарантію на новий міст – 50 років.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий