Основні прикмети новорічного святкового столу в 2021 році

Інше...

Новий рік – це свято, яке чекають і дорослі, і діти. У всіх воно асоціюється з красивим, великим застіллям з сім’єю або друзями.

І вже точно всі знають головну святкову прикмету – «як зустрінеш новий рік, так його і проведеш», і тому господині прагнуть до рясного на частування столу.

Які ж ще є цікаві прикмети про новорічне застілля?

Додаткові прибори на столі. Якщо хочеться більше спілкуватися і бачити частіше гостей в своєму будинку, то на святковий стіл потрібно покласти додаткові прибори.

Розбитий посуд. Розбита чашка завжди трактується, як «на щастя». А вже в новорічну ніч осколки розбитого посуду обіцяють велике торжество на майбутнє і хороший фінансовий достаток.

Утилізація їжі зі святкового столу. Саме в новорічну ніч не потрібно викидати в сміття їжу зі столу. Краще відкласти в холодильник або погодувати бездомних тварин. Інакше можна викинути з їжею удачу і хороше самопочуття.

Пригостити домовика. У святкове застілля важливо не забути і про домовика. Добре налити йому сік або вино, а також покласти щось солодке з новорічного столу: печиво, торт, цукерки.

Гроші під скатертину. Для гарного фінансового достатку в новому році буде не зайвим покласти під скатертину паперову купюру або 7 монет золотистого кольору. Для посилення дії прикмети – обгорнути гроші червоною тканиною або папером.

Щаслива монета. У перший келих шампанського в новорічну ніч потрібно покласти монетку. Після того, як келих стане порожній – монетка забирається в гаманець в окрему кишеню. Вона буде притягувати фінансове благополуччя.

Щаслива цифра. За повір’ям, на столі повинно бути не менше 7 страв. Тоді рік буде багатим і ситим.

Ніжки біля столу. Якщо за святковим новорічним столом зібралася вся родина, то добре обв’язати ніжки столу стрічкою червоного кольору. Прикмета спрямована на збереження добрих відносин між членами сім’ї, зміцнення їх здоров’я і фізичних сил.

Крупи на столі. Обов’язково потрібно зробити одне частування на новорічний стіл з крупою. Або як альтернативне рішення – поставити склянку з зерном або рисом на святковий стіл. Додатково в крупу можна покласти монети. Робиться це для залучення удачі і грошей.

Забобони і прикмети про новорічний стіл

Свічки. Для залучення в будинок достатку необхідно на новорічному столі запалити свічки, і щоб вони догоріли до кінця. Буде краще, якщо їх виявиться 7 штук. Вони можуть бути зеленого або білого кольору.

Свіжа здоба. Хліб або булочки обов’язково повинні бути присутніми в новорічну ніч на святковому столі. Це стане захистом будинку від негативного впливу ззовні.

Десерти. На новорічному столі необхідна наявність великої кількості солодощів. Більше солодощів – більше щастя і веселощів в новому році.

Сіль на столі. Непримітний атрибут на святковому столі – це сільничка з сіллю. Це не тільки турбота про смаки гостей, а й для очищення будинку від неприємностей і клопоту.

Роль глави сім’ї. Цікава прикмета свідчить, що після того, як всі гості і розсядуться по своїх місцях на святкове застілля – глава сім’ї повинен голосно грюкнути кулаком по столу. Чим голосніше удар, тим більше щастя, удачі і грошей в будинок.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий