“Промприлад” – серед найефективніших компаній України за версією престижної премії “Effie Awards”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

“Промприлад.Реновація” – золотий призер престижної премії “Effie Awards Ukraine 2020”.

Про це у фейсбуці повідомив СЕО “Промприлад.Реновація” Юрій Филюк.

“Золото” компанія отримала у категорії Positive Change (позитивні зміни – ред.), яка цьогоріч є новою в “Effie Awards Ukraine”.

“Вперше Effie Awards Ukraine відзначить найефективнішою нагородою проєкти за суспільно-значущі комунікації Positive Change. Місія нових категорій Positive Change — оцінити та нагородити бренди, і некомерційні організації, які роблять світ кращим, використовуючи можливості своїх комунікаційних платформ та маркетингових програм. Вони, своєю чергою, позитивно впливають як на бізнес показники компаній, так і на глобальні соціальні тренди”, – пояснюють організатори.

Крім того, “Промприлад” відзначили срібною нагородою у категорії Corporate Reputation (корпоративна репутація – ред.).

Довідково. Effie Awards – найпрестижніша нагорода у світі в галузі маркетингових комунікацій, яку отримують за головне досягнення у сфері – ефективність.

Премія заснована в Нью-Йорку, США в 1968 році. І вже понад 50 років для рекламодавців та агентств перемога на конкурсі є глобальним символом успіху в індустрії.

Сьогодні Effie відзначає ефективність у всьому світі – понад 50 програм на глобальному, регіональному та національному рівнях.

Місія Effie полягає в тому, щоб заохочувати ефективні проєкти, професіоналів у сфері маркетингу і сприяти розвитку галузі.

Effie Awards Ukraine – щорічна найавторитетніша нагорода в галузі маркетингових комунікацій в Україні. Це національний етап відбору найефективніших проєктів світу.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий